Version: 8.26.0Navigation überspringen
570.000 €
3 Zimmer  •  186 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
570000 €
3.065 €/m²
3 Zimmer  •  186 m²

Villa 186m2 zum Kauf - Istria, Tinjan

Tinjan, prodaje se moderna kuca, smjestena na mirnoj lokaciji u prirodi nedaleko od Tinjana, idealna za one koji traze luksuz i udobnost. Villa se nalazi na parceli od 949 m2, ukupno brutto povrsine 185 m2. Netto korisna povrsina iznosi 153 m2 bez terasa.Prizemlje kuce sastoji se od: natkriveni ulaz, hodnik, gostinskog wc, veseraj, kuhinja s blagovaonicom s izlazom na natkrivenu terasu od 27,59 m2, na kojoj ce biti smjestena ljetna kamena kuhinja s kaminom, dnevni boravak i tehnicka prostorija. Stepenice nas vode do prvog kata gdje se nalaze tri prostrane spavace sobe s vlastitim kupaonicama. Dvije spavace sobe imaju izlaz na terasu ukupne velicine 33,09 m2. Na ovoj terasi ima dovoljno mjesta da se smjesti jedna Wellness oaza s jacuzzijem i suncalistem.Kroz cijelu kucu bit ce ugradeno podno grijanje, 4 klima uredaja, antracit stolarija s troslojnim staklima, komarnicima i elektricnim roletama.Na prostranoj okucnici bit ce smjesten bazen od 36 m2 (9 x 4),imat ce betonsku klupu i mlaznice za masazu, betonske stepenice i bit ce okruzen plazom velicine 64,50 m2. Parcela ce biti okruzena betonskim zidom u visini od 50 cm do 70 cm, na koju ce doci i ogradni paneli, bit ce posadena hortikultura i postavljeno navodnjavanje. Parking ce biti poplocan, velik za 4 automobila, bit ce postavljen elektricni portun. Ova villa pruza savrsen spoj luksuza, modernog komfora i prirodnog okruzenja, idealna za obitelji koje traze miran zivot i privatnost u blizini svih potrebitih sadrzaja za zivot.Kuca je u izgradnji i planirani rok zavrsetka radova je u ljeto 2025.Za sva ostala pitanja stojim Vam na raspolaganju!... Vise na eurovilla.hr, ID: 590152