Version: 8.26.0Navigation überspringen
455.000 €
3 Zimmer  •  113 m²  •  2. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
455000 €
4.027 €/m²
3 Zimmer  •  113 m²  •  2. Geschoss

Wohnung 113m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Jelsa

Hvar, Vrboska, trosoban stan u novogradnji smjesten na drugom katu manjeg stambenog objekta.Povrsina zatvorenog dijela je 100 m2.Orijentacija stana je sjeveroistok - jugoistok.Podijeljen je na dvije etaze.Na prvoj etazi se nalazi hodnik, dvije kupaonice te tri spavace sobe.Na gornjoj etazi se smjestila kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak i terasa povrsine 55.43 m2.Parkirna mjesta se odabiru i placaju dodatno, ovisno o vrsti, je li neotkriveno ili natkriveno.Stan prodaje tvrtka i kupac je osloboden placanja 3 % poreza.Vrboska je slikovito obalno mjesto na otoku Hvaru, prepoznatljivo po autenticnoj kamenoj arhitekturi, sarmantnim mostovima i zavodljivim uvalama. Smjesteno izmedu Jelse i Starog Grada, nudi mirnu mediteransku atmosferu s lakim pristupom svim potrebnim sadrzajima.Za dodatna pitanja, stojimo Vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 167114

Merkmale

  • 2. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
455000 €
4.026,55 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
VrboskaJelsa

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 255H25ZCIMN5
Referenznummer: 19471773_0