Version: 8.26.0Navigation überspringen
850.000 €
4 Zimmer  •  256 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
850000 €
3.320 €/m²
4 Zimmer  •  256 m²

Haus 256m2 zum Kauf - Zagrebacka, Samobor

PRODAJA, KUCA, SAMOBOR. Prodaje se moderna luksuzno uredena kuca u Samoboru u mirnoj ulici.
Izgradena 2020g. Kuca se prostire na dvije etaze. U prizemlju se nalazi dnevni borak s blagovaonom i kuhinjom, tri sobe od kojih je jedna master bedroom s walk in ormarom i kupaonicom te jos jedna kupaonica.
Dnevni boravak ima izlaz na terasu velicine od oko 50m2. Iz prizemlja se vanjskim stepenicama ide na kat gdje se nalazi spa zona sa saunom, jacuzzi, prostor za zabavu te kupaonica s tus kadom. Iz spa zone se izlazi na otvoreni dio terase koja ima svoj lounge za sjedenje, suncaliste sa solarnim tusem i bazenom velicine 9x4m koji ima i svoju posebnu toplinsku pumpu za grijanje.
U dvoristu je nadstresnica za 2 automobila. Grijanje kuca je rijeseno dizalicom topline (podno grijanje na obje etaze). Kuca ima alarm kao i video kamere sa snimacem. Takoder i prociscivac vode (nema kamenca). Stolarija je aluminijska s roletama na struju. Travnjak ima automatsko navodnjavanje. Moderna i ugodna kuca za zivot!
Jedinstven pogled sa krovne terase i bazena!

Merkmale

  • 1 Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
850000 €
3.320,31 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Samobor
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
OperetaDein Kontakt
Online-ID: 25CI9XBN6P98
Referenznummer: 19346593_0