Version: 8.26.0Navigation überspringen
850.000 €
6 Zimmer  •  380 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
850000 €
2.237 €/m²
6 Zimmer  •  380 m²

Haus 380m2 zum Kauf - Istria, Sveti Lovrec

Istra, Sv. Lovrec - prostrana kuca s bazenom, jacuzzijem i prekrasnim pogledomNa prodaju je izuzetna kuca za odmor smjestena u mirnom okruzenju nedaleko Svetog Lovreca, na samom rubu mjesta, sto osigurava potpunu privatnost i mir. Kuca se nalazi na parceli od 312 m², s privatnim ogradenim vrtom povrsine 230 m².Nekretnina se proteze na tri etaze, s ukupnom neto povrsinom od 380 m², te nudi mnostvo sadrzaja za ugodan boravak:PrizemljePrivatni, ogradeni vrtBazen 30m2 i jacuzziDvije natkrivene teraseProstrani dnevni boravak s izlazom na terasu povezanu s vrtomKuhinja i blagovaonica s vlastitom terasomSuterenTeretanaSaunaMedukatSpavaca soba s vlastitom kupaonicomPrvi katTri spavace sobeTri kupaoniceTerasa s prekrasnim pogledom na prirodu i morePotkrovljeDvije spavace sobeDvije kupaoniceKuca je dio dvojne cjeline u selu Selina, u blizini Poreca. Opremljena je sa sest klimatiziranih spavacih soba, sest modernih kupaonica, potpuno opremljenom kuhinjom, blagovaonicom i udobnim dnevnim boravkom. Ogradeni vrt pruza dodatni prostor za boravak na otvorenom, s djecjim igralistem, vrtnom garniturom, lezaljkama i lijepim bazenom idealnim za ljetno osvjezenje.Ova kuca predstavlja idealnu priliku za ulaganje u turisticki najam ili kao privatno utociste za odmor.Za vise informacija i dogovor oko obilaska, slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 776842

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
850000 €
2.236,84 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
SelinaSveti Lovrec

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 6, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 259VBGNDEATR
Referenznummer: 18709765_4