Version: 8.26.0Navigation überspringen
291.803 €
3 Zimmer  •  94 m²  •  2. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
291803 €
3.104 €/m²
3 Zimmer  •  94 m²  •  2. Geschoss

Wohnung 94m2 zum Kauf - Sibensko-Kninska, Primosten

Do sprzedania piekne mieszkanie w nowym budynku, niedaleko Primosten. Mieszkanie znajduje sie w budynku z zaledwie szescioma mieszkaniami i dwoma wejsciami. Samo mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze budynku. Sklada sie z dwóch sypialni, dwóch lazienek, kuchni z jadalnia, salonu oraz pieknego tarasu i balkonu. Samo mieszkanie ma 70,89 m2, taras ma 17,38 m2, a balkon 2,61 m2. Do mieszkania przynalezy równiez jedno miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska w podziemiach budynku. Mieszkanie jest dobrze wyposazone (klimatyzacja, elektryczne ogrzewanie podlogowe w lazience, elektryczne rolety i wysokiej jakosci stolarka..). Doskonala i wysokiej jakosci nieruchomosc w spokojnej okolicy. Ma równiez piekny widok na morze.

ID CODE: 557-S5

Bonum nekretnine
Mob: 095 750 5763
Tel: 022 644 555
E-mail: info@bonum.com.hr
www.bonum-nekretnine.com

Merkmale

  • 2. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2022
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
291803 €
3.104,29 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Primosten Burnji, PrimostenPrimosten

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen