Na prodaju prizemna kucu u Vukovaru, smjestena u Borovom Naselju, na mirnoj i ugodnoj lokaciji ppogodnoj za obiteljski zivot.Nekretnina se nalazi na parceli ukupne povrsine 263 m², a sastoji se od stambenog objekta povrsine 59 m² , pomocne zgrade povrsine 19 m² te dovorista od 185 m².Kuca je funkcionalnog rasporeda i pogodna za stanovanje, uz mogucnost dodatne adaptacije i uredenja prema vlastitim zeljama, dok vanjski pomocni objekt moze sluziti kao spremiste, radionica ili dodatan prostor.U neposrednoj blizini nalazi se trgovina, osvnovna skola, vrtic te javni prijevoz.Vlasnistvo uredno, geodetski elaborat izraden, a uporabna dozvola je u izradi.... Vise na eurovilla.hr, ID: 538256
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Preisdetails
Kaufpreis
57000 €57.000 €
966,10 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.