Version: 8.26.0Navigation überspringen
190.000 €
4 Zimmer  •  150 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
190000 €
1.267 €/m²
4 Zimmer  •  150 m²

Haus 150m2 zum Kauf - Lika-Senj, Lovinac

Troetazna kuca u Lovincu, 150 m2 stambenog prostora

Na prodaju je troetazna kuca u fazi gradnje, smjestena u mirnom naselju Lovinac, opcina Udbina, s ukupno 150 m2 stambenog prostora, ukljucujuci podrum. Kuca je idealna za obitelj koji trazi udoban zivot u prirodi, a istovremeno zeli uzivati u svim prednostima ruralne Hrvatske.

Prednosti lokacije:

. Lovinac je smjesten u prekrasnom planinskom okruzenju, idealan za ljubitelje prirode i mirnog zivota.

. Opcina Udbina je poznata po svojim kulturnim i povijesnim znamenitostima, ukljucujuci crkvu Sv. Marka i spomenik na Velebitu, kao i blizinu Nacionalnog parka Plitvicka jezera.

. Lokacija je idealna za razvoj lovnog turizma, a okolna podrucja bogata su divljaci, sto je cini savrsenom destinacijom za lovce i one koji zele uzivati u prirodi i aktivnostima na otvorenom.

. Mirna i sigurna sredina, pogodna za obitelj i povratak prirodi, uz dobru povezanost s vecim gradovima.

Osobitosti kuce:

. 150 m2 stambenog prostora rasporedenih na tri etaze, ukljucujuci podrum.

. Prostrane sobe, mogucnost prilagodbe interijera prema vlastitim zeljama.

. Idealna prilika za dovrsavanje prema vlastitim potrebama.

. Pristup svim potrebnim infrastrukturnim sadrzajima i komunalnim uslugama.

Ne propustite priliku za kupnju ove jedinstvene kuce koja nudi i kvalitetu zivota i mogucnost uzivanja u svim carima lovackog turizma i netaknute prirode. Za vise informacija i dogovor o razgledavanju, kontaktirajte nas!

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2006
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
190000 €
1.266,67 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Lovinac
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Habilius NekretnineDein Kontakt
Online-ID: 256PGHYA6M2T
Referenznummer: 18248410_13