Version: 8.26.0Navigation überspringen
480.000 €
5 Zimmer  •  330 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
480000 €
1.455 €/m²
5 Zimmer  •  330 m²

Haus 330m2 zum Kauf - Istria, Svetvincenat

Istra, Kranjcici, na ogradenom zemljistu od ukupno 27.283m2, gdje se kombiniraju gradevinsko zemljiste (10.353 m2) i poljoprivredno zemljiste (16.930 m2), pruza se prilika za ostvarenje vlastite oaze mira. Smjestena svega 150 m od prvih kuca, osigurava privatnost i povezanost s okolinom.Mogucnost kupnje samo gradevinskog zemljista 10353m2.Po projektu je predvidena izgradnja gospodarske gradevine za turizam na seoskom gospodarstvu.Uz vec izgradenu kucu od 70 m2 u projektu je i izgradnja gospodarske gradevine od 570 m2 u obliku plastenika sto otvara vrata za poljoprivredne aktivnosti i uzgoj, te gospodarsko- ugostiteljski objekt bruto povrsine 240 m2 s bazenom 45m2 koji pruza priliku za razvoj turistickog i ugostiteljskog poslovanja u predivnom okruzenju.Svi projekti i planovi su u skladu sa svim potrebnim dozvolama. Ishodovana gradevinska i lokacijska dozvola.Cijena trenutnog stanja zemljista s pravomocnom gradevinskom dozvolom i projektom.Za vise informacija stojimo Vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 818323

Grundrisse

Grundrisse
1 / 7

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
480000 €
1.454,55 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
KranjciciSvetvincenat (52342)