Version: 8.26.0Navigation überspringen
301.000 €
3 Zimmer  •  131 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
301000 €
2.298 €/m²
3 Zimmer  •  131 m²

Haus 131m2 zum Kauf - Istria, Liznjan

Prodajemo kompletno renoviranu i suvremeno opremljenu istarsku kamenu kucu u Valturi kod Pule ukupne povrsine 131 m2 podijeljenih na tri etaze.

Na razini ulaza nalazi se prostrani zajednicki prostor koji cine dnevna soba te kuhinja s blagovaonicom, omogucujuci praktican i ugodan ambijent za svakodnevne aktivnosti.

Na sljedecem nivou smjestene su dvije spavace sobe "en suite", svaka s vlastitom kupaonicom.

Treci kat rezerviran je za intimniji dio kuce: tu se nalazi glavna spavaca soba, luksuzno kupatilo s wellness elementima te zatvorena terasa koja nudi fantastican pogled na more.

Grijanje i hladenje osiguravaju moderni klima-uredaji, pruzajuci ugodnu temperaturu tijekom cijele godine.

Pored unutarnjih prostora, kuci pripada i vanjsko dvoriste od 340 m2 koje se nalazi u suvlasnistvu.

Ova nekretnina spaja karakteristicne elemente tradicionalne istarske arhitekture s modernim rjesenjima, pruzajuci funkcionalan i estetski ugodan prostor.

Smjestena u neposrednoj blizini povijesnih, kulturnih te infrastrukturnih sadrzaja Pule, ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku kako za zivot, tako i za turisticku ponudu.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
301000 €
2.297,71 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Liznjan
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
NEEL CON d.o.o.Dein Kontakt
Online-ID: 268EKC182AVB
Referenznummer: 19586146_0