Version: 8.26.0Navigation überspringen
500.000 €
7 Zimmer  •  429 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
500000 €
1.166 €/m²
7 Zimmer  •  429 m²

Haus 429m2 zum Kauf - Sibensko-Kninska, Sibenik

Sibenik, Brodarica, kuca sa prostranim dvoristem, bruto povrsine 429,07 m². Kuca je okruzena prostranim dvoristem s terasom i puno mjesta za parkiranje. Prodaje se potpuno namjestena i opremljena, spremna za koristenje.Izgradena je na 2 etaze na parceli od 775 m². Sastoji se od prizemlja u kojem su dnevna soba, kuhinja i blagovaonica, kupaona, WC, tri spavace sobe i terasa. Na prvom katu nalaze se 4 spavace sobe, dnevni boravak sa izlazom na balkon, kuhinja s blagovaonicom, kupaona, WC i prostrana terasa. Pored kuce nalazi se i pomocni objekt sa dvije prostorije koje sluze kao radionice, a mogu biti pretvorene u garaze. Na vrhu kuce je velika terasa sa pogledom na more.Kuca se nalazi na odlicnoj lokaciji, 100 metara od plaza Rezaliste, te samo 3 kilometra od centra Sibenika. Svi biti sadrzaji nalaze se u blizini kuce.Za sve ostale informacije stojimo vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 714245

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
500000 €
1.165,50 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
BrodaricaSibenik

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 7, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26QSXY64FBYH
Referenznummer: 19474698_1