Version: 8.26.0Navigation überspringen
175.000 €
1 Zimmer  •  38 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Studio zum Kauf
175000 €
4.605 €/m²
1 Zimmer  •  38 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 38m2 zum Kauf - Split-Dalmatia, Podstrana

Posredujemo u prodaji jednosobnog stana povrsine 38m2 koji se nalazi u prizemlju novogradnje u Strozancu. Stan ima terasu i pogled prema zapadu, prema Splitu/Stobrecu. Opremljen je protupozarnim i protuprovalnim blindo vratima, talijanskom keramikom s podnim grijanjem te kvalitetnim hrastovim parketom u sobi i dnevnom dijelu. Stolarija je sestokomorna, s troslojnim staklom i elektricnim roletama. Cijena vanjskog parkirnog mjesta iznosi 15.000 eura te garaznog parkirnog mjesta 30.000 eura. U ponudi ima vise jednosobnih i dvosobnih stanova, a cijene po m2 su ovisno o katu i orijentaciji. Ocekivani zavrsetak radova je 2.mjesec 2026. Kupac placa posrednicku naknadu. Za vise informacija molimo Vas nazovite na broj 0915002178 - Ana ili 0993202222 - Antea. Razgled nekretnine moguc je iskljucivo uz potpisani Ugovor o posredovanju, a sto je u skladu sa Zakonom o zastiti podataka i Zakonom o posredovanju i prometu nekretninama.

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Grundrisse
1 / 2

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
175000 €
4.605,26 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Podstrana
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Splitski ValiDein Kontakt
Online-ID: 25MAU2EXVLX5
Referenznummer: 18832130_7