Version: 8.26.0Navigation überspringen
460.000 €
3 Zimmer  •  110 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
460000 €
4.182 €/m²
3 Zimmer  •  110 m²

Haus 110m2 zum Kauf - Zadar, Nin

U mirnom i pitomom dijelu okolice Zadra, u idilicnom mjestu Poljica Brig, prodaje se predivna urbana dvojna kuca - iznimna prilika za stjecanje doma ili ljetnikovca na jednom od najtrazenijih odredista Dalmacije.Udaljena svega 10 km od zivahnog centra Zadra i 15 km od medunarodne zracne luke, nekretnina nudi idealan spoj mira i pristupacnosti. Kuca se prodaje potpuno namjestena, s uporabnom dozvolom i urednim vlasnistvom - odmah useljiva, bez dodatnih komplikacija.POVRSINEParcela: 513 m² | Stambena povrsina: 103 m² | Bazen: 35 m²PROSTORNI RASPOREDKuca se sastoji od tri spavace sobe, dvije kupaonice, garderobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Sve prostorije opremljene su klima uredajima.VANJSKI PROSTORIU dvoristu se nalazi rolo-tendom natkrivena terasa s ljetnom kuhinjom, mjestom za rostilj i stolom za blagovanje - savrsena za dugacke mediteranske vecere. U nastavku se prostire privatni bazen povrsine 35 m² s uredenim prostorom za suncanje, okruzen pazljivo uredenim zelenilom.KVALITETA GRADNJEU izgradnji su primijenjeni visoki standardi i iskljucivo vrhunski materijali: toplinska izolacija od stiropora 10 cm, PVC stolarija za prozore i vrata, klimatizacija u svim prostorijama te pazljivo hortikulturno uredeno dvoriste. Uporabna dozvola ishodena. Vlasnistvo uredno, cisto od tereta.UDALJENOSTIKupovina: 100 m · Restoran: 1 km · Ljekarna: 5 km · More: 10 km · Centar Zadra: 10 km · Zracna luka: 15 kmZa sve dodatne informacije i dogovor o razgledavanju stojim Vam na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 850460