Version: 8.26.0Navigation überspringen
400.000 €
2 Zimmer  •  75 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
400000 €
5.333 €/m²
2 Zimmer  •  75 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 75m2 zum Kauf - Crnomerec, Kustosija Centar

Zagreb, Crnomerec prekrasan luksuzan trosobni stan S3 smjesten na prvom katu, koji ce zadovoljiti sve vase potrebe za udobnim i kvalitetnim zivotnim prostorom. Ovaj prekrasan luksuzno namjesten stan prostire se na ukupnoj povrsini od 72 cetvornih metara, pruzajuci vam obilje prostora za uzivanje u vrhunskom stilu.Unutar stana cete pronaci dvije prostrane sobe koje su pazljivo uredene s elegantnim namjestajem i detaljima, stvarajuci oazu udobnosti i ljepote. Boravak i blagovaonica su dizajnirani s osjecajem za luksuz i estetiku, pruzajuci vam prostrani prostor za opustanje i druzenje s obitelji ili prijateljima. Svaki kutak stana je pazljivo ureden kako bi se stvorio prekrasan interijer.Stan se moze pohvaliti i prostranim hodnikom koji pruza dovoljno prostora za ugradbene ormare ili police za odlaganje vasih osobnih stvari. Kuhinja je moderno uredena i opremljena vrhunskim aparatima, dok kupaonica odise elegancijom i nudi vam vrhunsku udobnost.Takoder, imate osigurano parkiralisno mjesto broj 4 na dvoristu povrsine 12,50 cetvornih metara, sto ce vam olaksati parkiranje i pruziti vam sigurnost za vase vozilo.Lokacija ovog stana je izvanredna, smjestena u blizini Crnomerca. Ova super lokacija pruza vam blizinu trgovina, restorana, kafica, skola, vrtica i odlicnu povezanost s javnim prijevozom. Uzivajte u svim pogodnostima koje pruza ovaj trazeni dio grada.Ne propustite priliku za kupnju ovog prekrasnog, luksuzno namjestenog trosobnog stana koji kombinira udobnost, prakticnost, vrhunski dizajn i izvrsnu lokaciju.Za sve dodatne informacije ili dogovor o razgledavanju, slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 801080