Version: 8.26.0Navigation überspringen
2.950.000 €
10 Zimmer  •  357 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
2950000 €
8.263 €/m²
10 Zimmer  •  357 m²

Villa 357m2 zum Kauf - Zadar, Razanac

Prodaje se dizajnerska vila na samoj plazi.Kuca je gradena od visoko kvalitetnih,probranih materijala.Cortizo automatska alu stolarija,auto atske zavjese,Versace plocice,tapete itd,Bang and Olufsen iitd.Sastojj se od dva odvojena dijela.Prvi dio se sastoji od garaze i studio apartmana,namijenjenih za poslugu ili goste.Drugi ,glavni dio se sastoji od atraktivnog ulaza,hodnika,stubista, iz kojeg se pruza pogled na prekrasno ,razvedeno stubiste.U prizemlju se nalaze dnevni boravak,prostor za relaksaciju,wc,praona rublja sa tehnickim dijelom,te kuhinja sa blagovaonom.Valja napomenuti da se iz svih prostorija pruza prekrasan pogled na ocaravajuci krajolik.Na katu se nalaze cetiri spavace sobe od kojih,dvije sa vlastitim kupatilom,dok ostale dvije dijele trece kupatilo.S vanjske strane se nalazi ostava za vrtni namjestaj te bazenska pomagala.Na prostranoj okucnici se nalazi bazen sa tusem.Sa prekrasne terase se spusta vlastitim stepenicama na prekrasnu plazu i malu lucicu kojoj se nalazi privatni vez za brodicu.Za sva dodatna pitanja i obilazak,stojimo vam na raspolaganju.

Merkmale

  • 1 Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2024
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
2950000 €
8.263,31 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Razanac
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 5, Anzahl der Badezimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
NINA DOMDein Kontakt
Online-ID: 2641IKQ3GY8V
Referenznummer: 18603804_7