Version: 8.26.0Navigation überspringen
269.000 €
3 Zimmer  •  198 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
269000 €
1.359 €/m²
3 Zimmer  •  198 m²

Haus 198m2 zum Kauf - Istria, Svetvincenat

U mirnom i zelenilom okruzenom naselju nalazi se ova zanimljiva nekretnina koja nudi puno potencijala za uredenje prema vlastitim idejama i potrebama. Stambeni dio kuce ima ukupno 198 m2, a dodatnu vrijednost daje potkrovlje koje se moze preurediti u zasebnu stambenu jedinicu, uz zadrzavanje zajednickog ulaza.

Na parceli se nalaze i dodatni sadrzaji koji znacajno prosiruju mogucnosti koristenja prostora:

- legalizirani pomocni objekt od 33 m2
- konoba povrsine oko 30 m2, pogodna za uredenje u prostor za druzenje ili dodatni stambeni sadrzaj
- gradevinsko zemljiste, posebne KC - povrsine 590 m2 ukljuceno u ponudu

Nekretnina je idealna za kupce koji traze mir, privatnost i prostor koji se moze prilagoditi razlicitim zivotnim stilovima. Uz manja ulaganja u renovaciju, moze postati vrlo ugodan i funkcionalan dom.

Krov i instalacije su obnovljenje 2015 god.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
269000 €
1.358,59 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Svetvincenat
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen