Version: 8.26.0Navigation überspringen
9.500 €
4 Zimmer  •  1.000 m²
Immowelt logo

Haus zur Miete
9.500 €
4 Zimmer  •  1.000 m²

Haus 1000m2 zur Miete - Gornja Dubrava, Dubrava - Klaka - Mirosevac

Vise-etazna stambeno-poslovna kuca s 1000 m2 unutarnjeg prostora s prostranom okucnicom, ukupno 1300 m2.Poslovni dio kuce sa zasebnim ulazom proteze se na tri etaze:- Na prvoj etazi se nalazi server soba i dvije dodatne prostorije- Prizemlje se sastoji od prostranog ulaza, wc-a, recepcije, sobe za sastanke s posebnim dijelom za direktora- Prvi kat objedinjuje tri prostorijeStambeni dio kuce takoder sa zasebnim ulazom sastoji se od:- Prizemlja: zatvoreni bazen (12 m duzine), terasa, vrt, teretana, sauna, kupaonica s wc-om, kuhinja, prostorija za druzenje, veseraj- Prvi kat s galerijom sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i dva wc-a. U galeriji se nalaze tri odvojene spavace sobe, od kojih glavna (55 m2) ima walk-in ormar, kupaonicu i terasu duzinom cijele etazeKuca se sastoji od sveukupno 13 soba od kojih su trenutno 4 spavace sobe. Dobar polozaj kuce omogucuje prekrasan pogled na grad i prirodu, obasjan s izrazito mnogo svjetla tijekom cijelog dana.U sklopu kuce su 3 garazna i 7 vanjskih parkirnih mjesta.Za sva pitanja, slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 434539

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Mietkosten

Kaltmiete
9,50 €/m²
9.500 €
Provision für Mieter
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Kaution
keine Angabe

Lage

address-icon
GranesinaDubrava - Klaka - Mirosevac (10000)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Mit einer persönlichen Nachricht hast du bessere Chancen auf eine Antwort.
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25L6Z5LG9UQ1
Referenznummer: 15666569_18