Version: 8.26.0Navigation überspringen
155.000 €
3 Zimmer  •  272 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
155000 €
570 €/m²
3 Zimmer  •  272 m²

Haus 272m2 zum Kauf - Dubrovnik-Neretva, Ston

Peljesac, Putnikovici, obiteljska kuca za obnovu na tri etaze u mjestu Ivusici, s pripadajucom terasom i garaznim mjestom ukupno neto stambene povrsine 258m2. Stambeni objekt je sjeverno-juzne orijentacije, s prekrasnim pogledom na okolne brezuljke poluotoka Peljesca.Ispred kuce nalazi se nagibni makadamski put koji vodi sve do brdovitog vrha te se spusta do usamljene uvale Sapavica u Mljetskom kanalu.Obiteljska kuca posjeduje sve komunalne prikljucke. Objekt se opskrbljuje vodom iz spremnika koji kada je pun sasvim dostatan za duze razdoblje. Medukatna konstrukcija izvedena je drvenim oblogama te je krovna konstrukcija u vrlo dobrom stanju.Garazno mjesto nalazi se ispred same kuce, te postoji mogucnost gradnje bazena.Mogucnost parkiranja za vise vozila osigurana je vecim zajednickim parkirnim mjestom za sve zitelje ovog malog mjesta koji se nalazi odmah pored kuce i pravo koristenja vlasnika evidentirano je u vlasnickim listovima.U navedenu cijenu ukljucene su i dvije kamene kuce, od koji jedna posjeduje krovnu konstrukciju, neto povrsine 100 m2. Ove kamene kuce posjeduju sve dokumente o legalnosti i evidentirane su u zemljisnoj knjizi.Ovo je jedinstvena prilika za investiciju koja pruza mogcnost izgradnje tri apartmana velicine 80 m2 te uz obnovu kamenih kuca omogucuje pravi mali turisticki raj za sve zeljne mira, blizine plaza, aktivnog turizma, te blagog povjetarca u vrelim ljetnim nocima.Mjesto Ivusici, Putnikovici, nalazi se na nadmorskoj visini od 278 m, udaljeno je svega 30 minuta voznje od mjesta Orebic, te sat vremena od grada Dubrovnika.Vise informacija na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 723586