Version: 8.26.0Navigation überspringen
350.000 €
5 Zimmer  •  240 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
350000 €
1.458 €/m²
5 Zimmer  •  240 m²

Villa 240m2 zum Kauf - Preko, Sutomiscica, Lukoran, Poljana

OTOK UGLJAN, LUKORAN - PRVI RED DO MORA

Na prodaju je stambena kuca u Lukoranu na otoku Ugljanu, smjestena u samom prvom redu do mora.
Gradevina je ozakonjena rjesenjem Zadarske zupanije iz 2019., a u vlasnickom listu je upisana s ukupno 240 m² (prizemlje + kat).

Uz postojecu kucu kupac dobiva i gotov projekt za modernu apartmansku kucu s tri stambene jedinice, rasporedene kroz prizemlje, kat i potkrovlje. Projekt ukljucuje velike staklene stijene, prostrane balkone s pogledom na more te parkirna mjesta uz objekt.

Projektna povrsina: ukupna bruto povrsina znacajno se povecava i iznosi preko 400 m² (prema projektnim nacrtima).

Ova nekretnina, s vec postojecom legaliziranom kucom i projektom ukljucenim u cijenu, predstavlja rijetku priliku na trzistu - spoj vrhunske lokacije i sigurnog investicijskog potencijala.

Kupac ne placa posrednicku proviziju.

Za dodatne informacije i uvid u projektnu dokumentaciju, stojim na raspolaganju.

Lila nekretnine - vas agent za nekretnine

Posredovanje se provodi u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu nekretnina.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
350000 €
1.458,33 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Sutomiscica, Lukoran, Poljana
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 5, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Lila nekretnine i savjetovanjeDein Kontakt
Online-ID: 2495GVQQ8JT4
Referenznummer: 18366717_1