Version: 8.26.0Navigation überspringen
674.000 €
4 Zimmer  •  275 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
674000 €
2.451 €/m²
4 Zimmer  •  275 m²

Haus 275m2 zum Kauf - Istria, Sveta Nedelja

U mjestu pokraj Labina, Santalezi, nalazi se ova prekrasna kamena ljepotica. Namijenjena svim ljubiteljima kamenih kuca, rustike i klasike. Uz ogromno dvoriste koje nudi sama nekretnina, kao dodatan sadrzaj tu je prekrasan bazen 50 m2, te dodatni studio apartman, stala i garaza. Stalu je dakako moguce urediti i prilagoditi potrebama vlasnika. Kuca se prostire na 275 cetvornih metara, te je podijeljena na prizemlje, prvi kat i uredeno potkrovlje. U prizemlju je dnevni dio kuce, s dnevnim boravkom, kuhinjom i blagovaonicom, oplemenjeno s prekrasnim kamenim ognjistem. Na prvome katu se nalaze dvije spavace sobe, svaka s vlastitom kupaonicom. Te jos jedna velika spavaca soba uziva cijelu povrsinu potkrovlja sama za sebe, naravno, i ta je s vlastitom kupaonicom. Dodatni objekt predstavlja malu odvojenu kucicu, te ureden je kao studio apartman, odnosno jedinstvena stambena jedinica. Sve skupa veoma lijepo uredeno, pri uredenju koristeni su pomno odabrani materijali, namjestaj uvezen iz Toskane, kanfanarski kamen itd. Prekrasna nekretnina s ogromnom okucnicom, ne propustite priliku pogledati ovu nekretninu.... Vise na eurovilla.hr, ID: 582804

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
674000 €
2.450,91 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
SantaleziSveta Nedelja (52231)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25ESSANJ15JV
Referenznummer: 14847380_18