Version: 8.26.0Navigation überspringen
4.950 €
4 Zimmer  •  125 m²
Immowelt logo

Haus zur Miete
4.950 €
4 Zimmer  •  125 m²

Haus 125m2 zur Miete - Opatija, Centar

Opatija, Centar, prekrasna samostojeca kuca s bazenom i konobom, 140m od mora.U samom srcu Opatija, svega 140 metara od mora, smjestena je ova iznimno ugodna samostojeca kuca koja nudi savrsen spoj privatnosti i prestizne lokacije.Okruzena lijepo uredenim dvoristem povrsine 250 m², kuca pruza pravi mediterski ugodaj. Ima suncaliste, bazen i konobu s velikim rostiljem i prostorom za druzenje.Prostire se na tri etaze i funkcionalno je rasporedena:u prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom te spremiste, dok je na medukatu smjesten gostinjski toalet. Na gornjim etazama nalaze se cetiri komforne master spavace sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, sto osigurava maksimalnu udobnost i privatnost.Kuca je opremljena centralnim grijanjem, u potpunosti namjestena i spremna za useljenje.Daje se u dugorocni najam te predstavlja idealan izbor za one koji traze kvalitetan zivotni prostor na jednoj od najpozeljnijih lokacija na Kvarneru.Za dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte!... Vise na eurovilla.hr, ID: 153590

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Mietkosten

Kaltmiete
39,60 €/m²
4.950 €
Provision für Mieter
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Kaution
keine Angabe

Lage

address-icon
Opatija - CentarCentar

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 4, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Mit einer persönlichen Nachricht hast du bessere Chancen auf eine Antwort.
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26HM6ZZSTC1K
Referenznummer: 19845393_0