Version: 8.26.0Navigation überspringen
190.000 €
5 Zimmer  •  350 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
190000 €
543 €/m²
5 Zimmer  •  350 m²

Haus 350m2 zum Kauf - Karlovac, Ogulin

Ogulin, Sabljak Selo, troetazna kuca 350 m2 s gospodarskim zgradama, 70 m do jezera Sabljaci. Nalazi se na parceli od 800 m2.Sama kuca ima vise ulaza. U prizemlju se nalaze hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaca soba, 2 kupaone, garaza, ostava i balkon. Prvi kat 2 spavace sobe, kuhinja, kupaonica, dnevni boravak i balkon. Na drugom katu se nalaze 2 spavace sobe i ostave.U ogradenom dvoristu kuce se nalaze 4 gospodarske zgrade i nadstresnice.Centralno grijanje na drva ili loz ulje, podne obloge keramika i linoleum, krovni pokrov crijep, drvena stolarija, zbukana fasada.Sabljak je malo selo u okolici Ogulin, smjesteno u Karlovackoj zupaniji, u podrucju poznatom po prirodi, sumama i planinskom okruzenju. Nalazi se u podrucju Gorskog kotara / prijelaza prema Lici, sto mu daje specifican planinski karakter. Okruzen je gustim sumama, livadama i brdima, tipicnim za ovaj dio Hrvatske. U blizini se nalazi Jezero Sabljaci jedno od vecih umjetnih jezera u Hrvatskoj. Popularno za kupanje, ribolov i setnje cesto se naziva "ogulinskim morem"Za sva ostala pitanja stojim na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 261020

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
190000 €
542,86 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Sabljak SeloOgulin

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 5, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 26QGPRJU36UB
Referenznummer: 19679730_0