Version: 8.26.0Navigation überspringen
530.000 €
3 Zimmer  •  792 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
530000 €
669 €/m²
3 Zimmer  •  792 m²

Wohnung 792m2 zum Kauf - Istria, Labin

MODERNA OAZA S BAZENOM U SRCU ISTRE - RIJETKA PRILIKA NA TRZISTU

U srcu predivne istarske prirode, na uzdignutoj parceli s ocaravajucim panoramskim pogledom, smjestila se ova ekskluzivna, moderno uredena prizemnica s bazenom. Prostiruci se na prostranom zemljistu od 792 m2, ova elegantna nekretnina pruza savrsen spoj luksuza, privatnosti i udobnosti - idealan dom za obitelj ili investicijsku priliku s iznimnim potencijalom.

Elegantno osmisljena arhitektura i funkcionalan raspored Ova vila sastoji se od dvije odvojene, nenamjestene stambene jedinice:

- Prva jedinica: prostrana "open space" kuhinja povezana s elegantnim dnevnim boravkom, tri udobne spavace sobe (od kojih glavna ima vlastitu kupaonicu), dodatna kupaonica te kotlovnica.

- Druga jedinica: suvremeno dizajnirana "open space" kuhinja i dnevni boravak, dvije prostrane spavace sobe i moderna kupaonica.

Vrhunska oprema i besprijekorna estetika Ova nekretnina prodaje se nenamjestena, ali je pazljivo dizajnirana kako bi omogucila buducim vlasnicima da je prilagode vlastitom ukusu. Visokokvalitetna aluminijska stolarija Cortizo, podno grijanje, dizalica topline i cak sedam klima uredaja osiguravaju maksimalnu energetsku ucinkovitost i cjelogodisnju ugodnost boravka. Velike staklene stijene donose obilje prirodnog svjetla i omogucuju neometan pogled na predivno dvoriste s bazenom i netaknutu prirodu.

Visenamjenska nekretnina s brojnim mogucnostima Ova moderna oaza nudi razne mogucnosti koristenja: