Version: 8.26.0Navigation überspringen
3.750 €
7 Zimmer  •  318 m²
Immowelt logo

Haus zur Miete
3.750 €
7 Zimmer  •  318 m²

Haus 318m2 zur Miete - Istria, Vodnjan

Istra, Galizana, iznajmljuje se kuca za smjestaj vise radnika.Kuca se nalazi u Galizani, na 2 kilometra od centra mjesta. Kuca se sastoji od 2 etaze. U prizemlju se nalazi velika blagovaona sa kuhinjom i prostrani dnevni boravak te dvije vece spavace sobe, kupaona i ostava. U prizemlju se takoder nalazi pec te kamin na drva.Na prvom katu se nalazi jos jedna kuhinja, 2 kupaone, 5 prostranih soba te terasa koja prati cijeli kat kuce.Kuca ima video nadzor. Cijena najma iznosi 250 EUR/ radniku. Rezije nisu ukljucene u cijenu najma.Kuca je pogodna za 15 ili vise radnika.Za vise informacija stojimo na raspolaganju.... Vise na eurovilla.hr, ID: 115525

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Mietkosten

Kaltmiete
11,79 €/m²
3.750 €
Provision für Mieter
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Kaution
keine Angabe

Lage

address-icon
GalizanaVodnjan

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 7, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Mit einer persönlichen Nachricht hast du bessere Chancen auf eine Antwort.
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 253SWJTYK687
Referenznummer: 18220077_6