Version: 8.26.0Navigation überspringen
263.252 €
7 Zimmer  •  60 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
263252 €
4.388 €/m²
7 Zimmer  •  60 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 60m2 zum Kauf - Zagreb, Gornji grad - Medvescak

Na prodaju stanovi u zgradi koja je u izgradnji a nalazi se u naselju Trokut u Hermanovoj ulici.
Osim sto se odlikuje prakticnom infrastrukturom, kvart je i mjesto s vrlo razvijenim sadrzajem. U njemu se nalaze brojne trgovine, restorani, kafici i usluzne djelatnosti, sto ga cini dinamicnim mjestom s velikim brojem korisnika i posjetitelja. Za obitelji, lokacija nudi mirniji dio uz zelenilo, ali i skolama i vrticima u neposrednoj blizini.

Stan A3 nalazi se na I-katu zgrade, ima neto ukupnu povrsinu 59.83 m2 te se sastoji od ulaznog prostora,hodnika, kuhinje i dnevnog boravka, tri spavace sobe, kupaonice i wc-a. Stanu pripada loda povrsine 2.72 m2 i balkon povrsine 4.90 m2 koji su ukljuceni u obracun neto kvadrata.

UVJETI KUPNJE:
CIJENA stana: 4.400 /m2
CIJENA vanjskog parkirnog mjesta: 1.200 /m2 (x 12.50 m2 su parkirna mjesta) - 15.000

UVJETI PLACANJA:
10% avans 8 dana od potpisivanja predugovora
30% polog 30 dana od pocetka gradnje
60% ostatak kupoprodajne cijene prije useljenja (nakon etaziranja i uporabne dozvole)

Planirani zavrsetak gradnje u lipnju 2027. godine.

Kupac ne placa porez na promet nekretnina od 3% jer kupuje od pravne osobe.

KUPAC NE PLACA AGENCIJI PROVIZIJU!

Kupci imaju pogodnost od 20% popusta na dizajn interijera u suradnji sa studijom za dizajn LD design.
Nudimo i kompletno uredenje kljuc u ruke.

Za vise informacija i termin razgledavanja kontaktirajte agenciju.

Aktual nekretnine
Hrgovici 38, Zagreb

01 889 7777
098 677 097
099 444 1955

O LOKACIJI:
Kvart Trokut u Novom Zagrebu je urbana cetvrt koja se smjestila izmedu glavnih prometnica i vrlo blizu centra grada. Zbog svog specificnog smjestaja, Trokut je vrlo pristupacan i povezan s ostatkom Zagreba, cineci ga atraktivnim za stanovnike, ali i poslovne subjekte.

OPIS ZGRADE:
Zgrada A je samostalna gradevina sa 6 stana i imaju kolni i pjesacki pristup sa sjeverne strane iz ulice V. Trokut. Gradevine su katnosti P + 1k + 2k + Pk. Na etazi prizemlja, 1. kata, 2. kata i potkrovlja nalaze se po 2 stana. Stanovi na 2. katu su dvoetazni. Ukupno 6 stanova. Vanjska parkirna mjesta nalaze se na razini prizemlja sa sjeverne i istocne strane.