Version: 8.26.0Navigation überspringen
25.000 €
6 Zimmer  •  190 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
25000 €
132 €/m²
6 Zimmer  •  190 m²

Haus 190m2 zum Kauf - Vukovar-Srijem, Vukovar

Vukovar, Borovo Naselje, prizemna kuca na prodaju, mirna lokaciji u blizini glavne ceste. Nekretnina se nalazi na parceli povrsine 1.159 m², ulicne sirine 14 m.Na cestici je kuca ukupne povrsine cca 190 m². Prednji dio kuce (102 m² neto) sastoji se od hodnika, kuhinje, ostave, tri sobe i garaze. Straznji dio kuce (73 m² neto) obuhvaca predsoblje, kupaonicu, ljetnu kuhinju, ostavu te dodatno spremiste/altnicu u rusevnom stanju. Ispod manjeg dijela kuce nalazi se podrum (jedna prostorija).Kuca ima gradevinsku dozvolu, posjeduje potvrdu ureda za prostorno uredenje i snimak postojeceg stanja. Prikljucci vode i struje postoje, a u ulici su dostupni plin i kanalizacija.Nekretnina zahtijeva adaptaciju, no temelji i zidovi su iskoristivi, a strop je izveden betonskom dekom. Kuca ima dobar i funkcionalan raspored te velik stambeni potencijal, idealna za obitelj ili za kupce koji zele urediti prostor prema vlastitim zeljama, uz prednost stanovanja u prizemlju.Za vise informacija javite se na upit.... Vise na eurovilla.hr, ID: 405640

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
25000 €
131,58 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Borovo NaseljeVukovar

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 6, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 2611XH2XUMZS
Referenznummer: 19473060_0