Version: 8.26.0Navigation überspringen
650.000 €
724 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
650000 €
898 €/m²
724 m²

Haus 724m2 zum Kauf - Zadar, Razanac

Posredujemo u prodaji poslovno stambenog projekta koji je u fazi niskog roh bau. Ova nekretnina smjestena je na parceli od 1471 m2 prvi red uz more na Rtini. Stambeni objekt ima preko 700 m2.
Sva dokumentacija je vec provedena i vlasnistvo uredno,sto nudi zaista brojne mogucnosti za novog vlasnika, za privatnu gradnju ili poslovni pothvat, od restorana i hotela sa cak 24 sobe do vile za odmor ili obiteljske kuce. Prikljucci su takoder na parceli, pristupni put uredan.
Za razgovor o ovoj nekretnini i uvid u kompletnu dokumentaciju lijepo vas molimo nazovite +385991655558 Marina.
Razgledavanje ove nekretnine moguce je iskljucivo potpisivanjem Ugovora o posredovanju a sto je u skladu sa Zakonom o zastiti privatnosti i Zakonom o posredovanju nekretninama.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
650000 €
897,79 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Razanac
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Splitski ValiDein Kontakt
Online-ID: 25F11SWS5SI8
Referenznummer: 18693728_2