Version: 8.26.0Navigation überspringen
239.000 €
5 Zimmer  •  200 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
239000 €
1.195 €/m²
5 Zimmer  •  200 m²

Haus 200m2 zum Kauf - Istria, Barban

Otkrijte sarm staromescanske kamene kuce smjestene u mirnom okruzenju mjesta Glavani, Barban. Ova kuca u nizu prostire se na 200m² i nudi pet spavacih soba, pruzajuci dovoljno prostora za obitelj ili investicijsku priliku.

Smjestena na prostranom zemljistu od 2000m², ova nekretnina nudi jedinstven spoj tradicije i modernog zivljenja. Orijentirana prema jugozapadu, kuca osigurava obilje prirodne svjetlosti, stvarajuci ugodan i topao ambijent.

Iako podaci o adaptacijama nisu dostupni, istice se starogradski stil koji karakterizira ovu kamenitu strukturu, dok grijanje na struju osigurava ugodnu klimu tijekom cijele godine.

Pozicija ove nekretnine posebno je atraktivna za ljubitelje prirode i one koji traze mirno okruzenje, daleko od gradske vreve. Glavani, Barban pruza odlicnu ravnotezu izmedu privatnosti i dostupnosti svih potrebnih sadrzaja.

Pozivamo vas da se osobno uvjerite u sve prednosti koje ova nekretnina nudi. Za dodatne informacije ili dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr1900
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
239000 €
1.195 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Barban
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 5, Anzahl der Badezimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Impensa d.o.o.Dein Kontakt
Online-ID: 254EGZHCUDGB
Referenznummer: 17974877_17