Ludbreg, Kucan Ludbreski, prizemna kuca s velikom okucnicom i pomocnim objektima. Ukupna povrsina zemljista iznosi 8.500 m², dok kuca ima 145 m² stambenog prostora.Kuca ima veliko dvoriste koje nudi mogucnost daljnjeg uredenja ili prenamjene. Zbog velicine i polozaja parcele, prostor je pogodan za razvoj stambenih ili poslovnih projekata, poput izgradnje manjih stambenih zgrada ili kuca u nizu.Nekretnina se nalazi na samom ulazu u Ludbreg, u neposrednoj blizini sportske dvorane i osnovne skole, s jednostavnim pristupom glavnim prometnicama. Svi potrebni dokumenti i dozvole su osigurani.Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno se javite.... Vise na eurovilla.hr, ID: 141343
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Preisdetails
Kaufpreis
590000 €590.000 €
4.068,97 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.