Version: 8.26.0Navigation überspringen
414.000 €
6 Zimmer  •  214 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
414000 €
1.935 €/m²
6 Zimmer  •  214 m²

Haus 214m2 zum Kauf - Porec, Zbandaj

Na prodaju je obiteljska kuca s dva prostrana cetverosobna stana (tri spavace sobe plus dnevni boravak) smjestena na iznimno velikom gradevinskom zemljistu povrsine 2636 m². Kuca je gradena 1985. godine i odise toplinom doma, a svaki stan ima svoju terasu s koje se pruza pogled na mirno i zelenilom obogaceno okruzenje.Posebno vrijedi istaknuti kako je rijec o posljednjoj parceli unutar gradevinske zone, sto novom vlasniku otvara brojne mogucnosti - od izgradnje dodatnih stambenih jedinica do potencijalne prodaje nakon parcelacije.U sklopu kuce nalazi se garaza povrsine oko 30 m2 te dodatni gospodarski objekt koji trenutno sluzi kao natkriveni parking i spremiste. Grijanje je rijeseno centralnim sustavom na loz ulje, uz mogucnost koristenja drva. Prizemni stan ima kamin, dok se u stanu na katu nalazi pec, sto dodatno doprinosi ugodnoj atmosferi tijekom zimskih mjeseci.Ukupna povrsina stambenog prostora iznosi 214 m2, uz dodatne terase, garazu i gospodarski objekt.Ova nekretnina pruza savrsenu ravnotezu izmedu funkcionalnosti, udobnosti i prirodnog okruzenja. Prekrasna hortikultura i mirno okruzenje stvaraju poseban ambijent, cineci ovu kucu idealnim izborom za obiteljski zivot ili investiciju s velikim potencijalom.Za sva dodatna pitanja, potrebne informacije ili zelju za organizacijom termina razgleda nekretnine slobodno nas kontaktirajte!... Vise na eurovilla.hr, ID: 529825

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
414000 €
1.934,58 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
JehniciZbandaj

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 6, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25DZAVDSM49Z
Referenznummer: 18609243_6