Version: 8.26.0Navigation überspringen
370.000 €
3 Zimmer  •  143 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
370000 €
2.587 €/m²
3 Zimmer  •  143 m²

Haus 143m2 zum Kauf - Varazdin, Ivanec

Prodaje se kuca za odmor povrsine 143,77 m2 u Gornjoj Voci (Varazdinska zupanija), 25 km od Varazdina i 3 km od hrvatsko-slovenske granice, izgradena 2007. godine. Parcela je velicine  3223 m2, s predivno uredenom okucnicom, terasama, bazenom, djecjim igralistem, prostorima za druzenje i natkrivenim parkingom. Kuca se nalazi na mirnom i tihom mjestu okruzena zelenilom, daleko od gradske buke, idealna za odmor i druzenja.

Sastoji se od podrumskog dijela u kojem se nalaze: vinski podrum i prostorija za drzenje, prostorija sa masaznom kadom i saunom, kao i prostorija odredena za susilicu, perilicu i hladnjake za hranu i pice.

Prizemlje kuce sastoji se od: hodnika, kompletno opremljene moderne kuhinje izradene po mjeri od punog drveta, ugodnog dnevnog boravka sa kaminom koji grije cijeli stambeni dio, kupaonice (tus) sa wc-om te blagovaonice iz koje se izlazi na natkrivenu terasu sa rostiljem.

Potkrovlje se sastoji od: tri opremljene spavace sobe i kupaonice (kada) sa wc-om. Cijeli stambeni dio je klimatiziran, drvena stolarija, struja, voda, priprema za centralno grijanje, kao i mogucnost prikljucka telefona. Uz nekretninu se nalazi pomocni objekt velicine 70 m2 koji se sastoji od kupaonice s WC-om, ljetne kuhinje, ostave, strojarnice i suncalista.

Okucnica je uredena i ogradena, prilazni put i nogostup oko kuce prekriven tlakavcem. Natkriveno parkirno mjesto. Cijena nekretnine koja se prodaje kompletno opremljena i namjestena iznosi 370.000 EUR. Postoji mogucnost uzimanja pod racun nekretnine vrijednosti (stan) do 100.000 EUR u Ivancu, Zagrebu ili Varazdinu.