Version: 8.26.0Navigation überspringen
35.000 €
2 Zimmer  •  90 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
35000 €
389 €/m²
2 Zimmer  •  90 m²

Haus 90m2 zum Kauf - Sisak-Moslavina, Glina

Na prodaju je samostojeca kuca povrsine 90 m2, smjestena u mirnom dijelu mjesta Zaloj, Glina, na prostranoj parceli od 1350 m2.

Ova nekretnina nudi funkcionalan raspored s dvije spavace sobe, kuhinju, hodnik smocnicu i dnevnu sobu. Kuca ima orijentaciju na sve cetiri strane svijeta - sjever, jug, istok i zapad - sto omogucuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana te poseban ugodaj vrlo suncanog doma.

Dodatne pogodnosti ukljucuju podrum, dvije garaze, bunar i prostrano dvoriste, sto doprinosi prakticnosti i udobnosti svakodnevnog zivota, a pogodna je za gospodarske djelatnosti. Kuca se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, okruzena prirodom, u blizini rijeke Kupe a iz objekta se pruza lijep pogled na okolinu.

Lokacija nekretnine omogucuje opusten zivot daleko od guzve, a ujedno je odlicna prilika za one koji traze vikend opustanje od uzurbanosti gradskog zivota.

Za vise informacija i dogovor oko razgledavanja, kontaktirajte nas na - 099 637 42 59

licencirani agent za nekretnine - Sasa Gluhak

HABILIUS nekretnine

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr1975
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
35000 €
388,89 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Glina
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Habilius NekretnineDein Kontakt
Online-ID: 25F2KIPZ2FRZ
Referenznummer: 18248492_13