Version: 8.26.0Navigation überspringen
290.500 €
3 Zimmer  •  352 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
290500 €
825 €/m²
3 Zimmer  •  352 m²

Haus 352m2 zum Kauf - Istria, Tinjan

U okolici Tinjana prodajemo stoljetnu kamenu stanciju, idealnu za ljubitelje autenticnog istarskog stila.Imanje se sastoji od dva glavna objekta s jednom "sternom"(bunar), sveukupne povrsine 352.68 m2, na terenu od 1550 m2. Ova nekretnina treba kompletnu adaptaciju, struja je na parceli a voda se nalazi 10 m od kuce i treba ju prikljuciti. Teren se nalazi u gradevinskoj zoni.S prvog kata kuce pruza se lijepi pogled prema moru.Ova nekretnina pruza savrsenu priliku za renovaciju i prilagodbu vlastitim potrebama, bilo za privatnu svrhu ili kao investiciju u turisticke svrhe.Za vise informacija stojimo vam na raspolaganju!... Vise na eurovilla.hr, ID: 142423

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
290500 €
825,28 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
TinjanTinjan (52444)

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 25AA3LECP8DZ
Referenznummer: 16016076_17