Version: 8.26.0Navigation überspringen
300.000 €
3 Zimmer  •  78 m²  •  3. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
300000 €
3.846 €/m²
3 Zimmer  •  78 m²  •  3. Geschoss

Wohnung 78m2 zum Kauf - Gornji grad - Medvescak, Nova Ves - Gupceva zvijezda

Prodaje se staromescanski trosobni stan povrsine 78 m2, smjesten na trecem od ukupno cetiri kata u atraktivnom dijelu Donjeg Grada.

Ovaj stan izdvaja se svojom mirnom lokacijom i prepoznatljivim starogradskim sarmom, uz obilje prirodnog svjetla zahvaljujuci orijentaciji na jug, istok i zapad. Nalazi se u neposrednoj blizini prirode, pruzajuci lijep pogled i ugodan ambijent, idealan za one koji cijene mir i udobnost u samom centru grada.

Stan je adaptiran 2014. godine, sto jamci suvremeni standard stanovanja i funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od odvojenog dnevnog boravka, hodnika, odvojene kuhinje, blagovaonice te dvije spavace sobe. Dodatnu vrijednost daje balkon koji omogucuje uzivanje u suncanim danima.

Grijanje je centralno, sto osigurava ugodnu temperaturu tijekom cijele godine.

Lokacija u Donjem Gradu nudi vrhunski spoj urbanog zivota i blizine prirode. U blizini se nalaze svi potrebni sadrzaji za svakodnevni zivot, kao i brojne mogucnosti za rekreaciju i opustanje.

Za vise informacija ili dogovor oko razgledavanja, molimo kontaktirajte nas.

Agencijska provizija za kupca iznosi 2% + PDV.

Merkmale

  • 3. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr1930
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
300000 €
3.846,15 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Nova Ves - Gupceva zvijezda
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
TOP-SHOP agencija za promet nekretnineDein Kontakt
Online-ID: 26ADNJBA13Y2
Referenznummer: 17982091_8