Version: 8.26.0Navigation überspringen
435.000 €
4 Zimmer  •  157 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
435000 €
2.771 €/m²
4 Zimmer  •  157 m²

Haus 157m2 zum Kauf - Marcana, Centar, Loborika

Na jugoistocnom dijelu istarskog poluotoka, u opcini Marcana, u blizini svih sadrzaja za miran obiteljski zivot ili ugodan turisticki boravak smjestila se ova interesantna kuca za odmor sa bazenom na zemljistu ukupne povrsine 495 m2.

Kuca je kvalitetno gradena u svrhu turistickog najma te obiteljskog zivota izvan sezone. Razigranog je tlocrtnog rasporeda. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, jedna kupaonica, komforan dnevni boravak otvorenog tipa povezan sa kuhinjom i blagovaonom odakle se izlazi na prostranu, natkrivenu terasu i uredenu okucnicu sa bazenom.
Unutranjim stepenistem dolazimo na medukat gdje se smjestila jedna spavaca soba sa balkonom, Na prvom katu se nalazi jedna ostava koja sluzi u svrhu praonice rublja, jedna spavaca soba sa vlastitom kupaonicom, jos jedna kupaonica te dvije spavace sobe sa izlazom na prostranu terasu sa lijepim pogledom. U suterenu kuce, ispod medukata smjestena je garaza do koje mozemo doci i unutarnjim stepenistem.

Gradnja kuce zavrsena 2019. godine. Potpuno je uredena i namjestena te se kao takva prodaje. Oblozena je kvalitetnim plocicama te laminatom u spavacim sobama, opremljena klimatskim jedinicama. Ima demit fasadu debljine 10 cm, opremljena je PVC-stolarijom te posjeduje energetski certifikat B kategorije.

Marcana je udaljena svega dvadesetak minuta voznje do grada Pule te ostalih turisticki zanimljivih mjesta kao sto su Barban, Vodnjan, Svetvincenat sa mnogim povijesnim zanimljivostima, turistickim atrakcijama te sirokom gastronomskom ponudom. Duga Uvala sa prekrasnim uredenim plazama udaljena je 10-tak km.