Version: 8.26.0Navigation überspringen
228.500 €
2 Zimmer  •  62 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
228500 €
3.685 €/m²
2 Zimmer  •  62 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 62m2 zum Kauf - Pula, Kastanjer - Gregovica

Prodaje se dvosoban stan na lijepoj lokaciji na Gregovici, povrsine 62m2. Stan se nalazi u mirnoj ulici, na prvom katu zgrade novije gradnje sa svega 4 stana.

Raspored je vrlo funkcionalan, te se sastoji od dnevnoga boravka, blagavaonice sa kuhinjom, 2 spavace sobe, od kojih jedna ima vlastitu manju terasu, kupaonice, prostrane terase, jednog parkirnog mjesta i ostave.

Grijanje i hladenje na klima uredaj.

Lokacija je mirna i izvrsna za obiteljski zivot. Sa terase se pruza pogled na zelenilo.

Blizu svih sadrzaja, a opet na mirnoj lokaciji.

Na 5 min pjesice nalazi se City mall, sa svim potrebnim sadrzajima - trgovine, pekara, restorani, te sve ostalo potrebno za ugodan i kvalitetan zivot.

Centar grada je na 1,5km, plaza je na 3 km.

Merkmale

  • 1. Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2018
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
228500 €
3.685,48 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Kastanjer - Gregovica
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Crozilla.com - Das Immobilienportal in Kroatien, Bitte kontaktieren Sie den Ansprechpartner
partner badge
Partnerschaft
DAMMI Real EstateDein Kontakt
Online-ID: 26VG7E7TSL32
Referenznummer: 19540839_0