Version: 8.26.0Navigation überspringen
79.500 €
2 Zimmer  •  86 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
79500 €
924 €/m²
2 Zimmer  •  86 m²

Haus 86m2 zum Kauf - Zagrebacka, Brckovljani

Prodaje se vikend kuca u mjestu Stakorovec u ulici Lonjicki breg. Rijec je o cvrstom i solidno gradenom objektu koji se sastoji od dvije etaze. U prizemlju se nalazi spremiste i podrum i koji se ulazi iz natkrivene terese. Iz podruma se unutarnjim stepenicama dolazi u veliku prostoriju na katu koji se sastoji od vec spomenute velike prostorije u kojoj se nalazi kamin, prostor za blagovanje i druzenje i izlaz na cak tri terase. Na katu se nalazi i toalet. Nekretninu je moguce uza manja ulaganja preurediti u prostor za zivot. Ima prikljucak vode i struje.

Za vise informacija i dogovor oko pregleda nekretnine molima nazovite na +385914444655 Gordan.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
79500 €
924,42 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Brckovljani
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
Estera investment d.o.o.Dein Kontakt
Online-ID: 262C7RCLPTGB
Referenznummer: 19652527_0