Version: 8.26.0Navigation überspringen
25.000 €
2 Zimmer  •  35 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
25000 €
714 €/m²
2 Zimmer  •  35 m²

Haus 35m2 zum Kauf - Varazdin, Gornji Kneginec

Varazdinske Toplice - Vrtlinovec | Vikendica 35 m2 + balkon 6 m2 + terasa 7,5 m2 | Zemljiste 361 m2 | Pogled na Varazdin Breg

Postoje mjesta koja ne trazite u oglasnicima. Pronadete ih slucajno - i onda ih ne mozete zaboraviti.

Vikendica u Vrtlinovcu jedna je od takvih. Trideset i pet kvadrata pametno iskoristenog prostora, balkon od 6 m2, terasa od 7,5 m2 i pogled na Varazdin Breg koji sam po sebi vrijedi dolaska. Izgradena 2009. godine od betonskih kvadri - gradnja koja ne trazi opravdanje - ovo je mjesto gdje vikend pocinje cim ugasite motor.

Terasa i balkon nisu dodatak - oni su razlog. Jutarnja kava s pogledom koji seze prema Varazdin Bregu, poslijepodne u hladu, vecer uz glazbu i dobre ljude. Vikendica dolazi s vrlo kvalitetnom hi-fi muzickom linijom - jer je vikendica najbolje odrediste za povremene feste!

Sva oprema ostaje novom vlasniku: namjestaj, hladnjak, sve sto trebate da odmah pocnete uzivati. Parking za dva automobila, WC, septicka jama - prakticna strana je rijesena. Struja dolazi sa solarnog panela, sto znaci niske troskove i neovisnost od mreze. Drvena stolarija daje prostoru toplinu koju suvremeni materijali rijetko dosegnu.

Vlasnistvo je cisto - 1/1, bez tereta, bez suvlasnika. Vikendica nema kompletnu dokumentaciju i potrebna je legalizacija - upravo zato je cijena i niza. Za onoga tko zna sto radi i prepoznaje vrijednost ispod povrsine, ovo je i dalje prilika.

Za sve koji traze bijeg od gradske guzve na samo nekoliko minuta od Varazdinskih Toplica, za ljubitelje prirode, tisine i dobrog drustva - Vrtlinovec Vas ceka.