Version: 8.26.0Navigation überspringen
206.000 €
2 Zimmer  •  153 m²  •  1. Geschoss
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
206000 €
1.346 €/m²
2 Zimmer  •  153 m²  •  1. Geschoss

Wohnung 153m2 zum Kauf - Varazdin, Varazdin

PRODAJA STANA - CENTAR VARAZDINA, IZVRSNA LOKACIJA

Na prodaju je prostran stan u starijoj zgradi smjesten u samom centru Varazdina, svega 50 metara od Korza, u pjesackoj zoni. Zahvaljujuci svojoj lokaciji i rasporedu, nekretnina je iznimno pogodna za poslovnu namjenu poput odvjetnickog ureda, ordinacije ili slicne djelatnosti, ali i kao investicija za uredenje prema vlastitim zeljama.

Stan oznake S3 nalazi se na 1. katu i ima ukupnu stambenu povrsinu od 101,11 m2, uz balkon povrsine 7,47 m2.

Prostor je funkcionalno rasporeden te obuhvaca:

- ulazni hodnik povrsine 4,38 m2

- odvojeni WC (2,13 m2)

- prostrani dnevni boravak (32,84 m2) koji pruza brojne mogucnosti uredenja

- kuhinju s blagovaonicom (12,92 m2)

- kupaonicu (2,32 m2)

- dvije sobe, od kojih je jedna veca (26,64 m2), a druga manja (13,80 m2)

- dodatno spremiste unutar stana (5,78 m2)

Stanu pripadaju i dodatni pomocni prostori koji znacajno povecavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost:

- spremiste u podrumu povrsine 21,53 m2

- dodatno spremiste u podrumu povrsine 10,50 m2

- prostrano spremiste u potkrovlju povrsine 68,41 m2

Uz stan dolazi i garaza u dvoristu te dodatno parkirno mjesto, sto je izuzetna prednost u samom centru grada.

Nekretnina zahtijeva potpunu renovaciju, ali upravo to pruza idealnu priliku za prilagodbu prostora vlastitim potrebama - bilo za stanovanje, poslovnu djelatnost ili kombinaciju oboje.