Version: 8.26.0Navigation überspringen
255.000 €
2 Zimmer  •  92 m²
Immowelt logo

Wohnung zum Kauf
255000 €
2.772 €/m²
2 Zimmer  •  92 m²

Wohnung 92m2 zum Kauf - Varazdin, Varazdin

Prodaje se stan od 93m2 u strogom centru baroknog Varazdina.

Stan predstavlja izvrsnu priliku za stanovanje ili investiciju, uz mogucnost uredenja prema vlastitim zeljama.

Raspored prostorija:

- Hall - 9,21 m2

- Ostava I - 4,57 m2 (podno grijanje)

- Ostava II - 2,59 m2

- WC - 2,00 m2

- Blagovaonica - 16,77 m2

- Kuhinja - 4,63 m2

- Kupaonica - 4,41 m2

- Soba I - 21,11 m2

- Soba II - 27,57 m2

Stan je funkcionalnog rasporeda s prostranim sobama te nudi potencijal prilagodbe (pregradivanje te dobivanje vise soba) za stanovanje, poslovnu namjenu ili pak dnevni/dugorocni najam.

Parkiranje:

- Parkirno mjesto u dvoristu zgrade

- Propusnica za automobil

Grijanje: centralno na plin (radijatori), podno grijanje u ostavi (koja je pogodna i za manji ured).

Fantasticna lokacija:

- Strogi centar Varazdina

- 50 m od Stancicevog trga

- Neposredna blizina Starog grada Varazdin

- 50 m od Fakultet organizacije i informatike (FOI)

- 50 m od varazdinskog korza

Dodatna mogucnost kupnje:

U istoj zgradi postoji i mogucnost zasebne ili zajednicke kupnje dodatnih jedinica:

- Podrum povrsine cca 20 m2

- Stan na prvom katu od 100m2

- Potkrovlje u roh-bau izvedbi, ukupne povrsine cca 140 m2

Prostori nude dodatni potencijal za skladistenje, prosirenje stambenog prostora ili investicijski projekt, ovisno o potrebama buduceg vlasnika. Cijena dodatnih jedinica na upit.

Zahvaljujuci vrhunskoj lokaciji, funkcionalnom rasporedu i atraktivnosti grada, stan predstavlja sigurnu i isplativu investiciju. Varazdin je iznimno popularan turisticki grad koji svojim bogatim kulturnim i zabavnim programima tijekom cijele godine privlaci goste iz citavog svijeta.