Version: 8.26.0Navigation überspringen
450.000 €
6 Zimmer  •  612 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
450000 €
735 €/m²
6 Zimmer  •  612 m²

Haus 612m2 zum Kauf - Novi Zagreb - zapad, Odra

KUCA, PRODAJA, ODRA, ODRANSKA ULICA, NKP:612m2, parcela: 1429m2
U mirnom djelu Odre smjestena nam je kuca u vrlo dobrom stanju. prostire se na 3 etaze od cega je prizemlje poslovni prostor (1990.-ih je bio u funkciji disko kluba) koji je pogodan za razne djelatnosti.
Na prvom katu i potkrovlju nam je smjesten stan povrsine cca 280m2, a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dodatna blagovaonica, dnevni boravak, garderoba te kupaonica s WC-om dok su u potkrovlju smjestene 4 spavace sobe te balkon. U dvoristu jos imamo ljetnu kuhinju, garazu te iznad garaze prostor koji bi se mogao prenamijeniti u jos jedan stan. Iza nam se nalazi nadstresnica te veliko dvoriste. Dokumentacija uredna!

Merkmale

  • 1 Geschoss

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr1980
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
450000 €
735,29 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Odra
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 5, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
OperetaDein Kontakt
Online-ID: 26CB55W6UCCN
Referenznummer: 19346296_6