SINJ - PRODAJA TROSOBNIH STANOVA IZNAD BRANITELJSKOG CENTRA
Stanovi se prodaju direktno od investitora, kupac ne placa agencijsku proviziju!
Stambena zgrada izgradena na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji samo 3 minute udaljena od centra grada Sinja. Zgrada se sastoji od prizemlja i 3 kata, ukljucuje 4 komforna i vrlo prostrana stana.
Svaki stan je povrsine oko 103 m2, sastoje se od tri spavace sobe, kuhinje s blagovaonicom, WC i kupaona s WC-om te 2 iznimno velika balkona na juznoj strani s pogledom na grad. Svakom stanu pripada jedna garaza i ostava u suterenu zgrade te jedno vanjsko parkirno mjesto izvan zgrade. Obracunska povrsina stana i svih pripadaka stanu u koeficijentu je 122,00 m2. .
OPREMA STANOVA:
Sanitarije i keramika prema osobnom izboru kupca uz nadoplatu Walk in tus kabina, Geberit oprema Dvostruka klimatizacija stana i podno elektricno grijanje (zasebna regulacija u kupaoni i dnevnom boravku) Rehau stolarija sa ugradenim komaricama i roletama na elektricno podizanje
PARKING I SPREMISTE: Parking mjesta u garazi, elektronska garazna vrata, ulaz u zgradu direktno iz garaze. U spremista je postavljena keramika i rasvjeta.
Lokacija je jedna od najvecih prednosti ove nekretnine. Udaljena je svega 5 minuta hoda od centra grada i gradskog parka. U neposrednoj blizini nalaze se svi vazni sadrzaji poput trgovina, skola, vrtica i javnog prijevoza.
Za vise informacija slobodno nas kontaktirajte na: Mob: +385 95 3978 698 ili posaljite upit putem E-mail: ibssplit3@gmail.com
Merkmale
3. Geschoss
Grundrisse
Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.
Bausubstanz und Energie
Möchtest du Details zum Energieverbrauch?
Baujahr2025
Preisdetails
Kaufpreis
341600 €341.600 €
2.800 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.
Lage
Sinj
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben
Weitere Informationen
Stichworte
Anzahl der Schlafzimmer: 3, Anzahl der Badezimmer: 1, 1 Etagen