Version: 8.26.0Navigation überspringen
120.000 €
2 Zimmer  •  114 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
120000 €
1.053 €/m²
2 Zimmer  •  114 m²

Haus 114m2 zum Kauf - Medjimurje, Sveti Martin na Muri

Sveti Martin na Muri, Jurovcak, useljiva vikendica s okucnicom od 3318 m2.Stambeni dio rasporeden je na suteren, visoko prizemlje i potkrovlje. U suterenu se nalaze djelomicno podrum, hodnik te kuhinja s blagovaonicom, iz koje vode stepenice prema visokom prizemlju. Visoko prizemlje obuhvaca jednu open space prostoriju i kupaonicu s WC-om. Potkrovlje je trenutacno neuredeno, uz mogucnost uredenja dodatne stambene prostorije.Uz kucu se prodaje vinograd, suma i gospodarska zgrada. Gospodarska zgrada sastoji se od drvarnice, pomocnog prostora koji se ranije koristio za uzgoj zivotinja te garaze.Objekt je prikljucen na struju, vodu i plin te je opremljen satelitskom televizijom, centralnim grijanjem na plin i kaminom. Fasada je izvedena 2015. godine.Lokacija je mirna, s otvorenim pogledom na medimurske brege, a Toplice Sveti Martin udaljene su svega nekoliko minuta voznje.Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno nas kontaktirajte.... Vise na eurovilla.hr, ID: 366161

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
120000 €
1.052,63 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
JurovcakSveti Martin na Muri

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
EurovillaDein Kontakt
Online-ID: 267DCL6CS556
Referenznummer: 19472854_0