Version: 8.26.0Navigation überspringen
750.200 €
2 Zimmer  •  152 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
750200 €
4.936 €/m²
2 Zimmer  •  152 m²

Haus 152m2 zum Kauf - Istria, Labin

Prodajemo lijepu i modernu vilu s ocaravajucim panoramskim pogledom na more, smjestenu u mirnom, ali iznimno pozeljnom okruzenju, nedaleko od obale. Ova suvremena nekretnina spoj je profinjenog dizajna, vrhunske funkcionalnosti i potpunog komfora, sto je cini idealnim izborom za zahtjevne kupce koji traze kvalitetu - bilo za privatno koristenje ili ulaganje u turisticki sektor.

Izgradena 2020. godine, vila se uspjesno iznajmljuje od prvog dana, potvrdujuci svoju vrijednost kao sigurna i profitabilna investicija.

Na 152m2 njene povrsine nalazi se:

- Suteren: elegantno uredena tradicionalna konoba sa kaminom, prostran veseraj, spremiste te dodatni toalet. Ovaj dio pruza savrsenu kombinaciju prakticnosti i ambijenta za druzenje.

- Prizemlje: glavni stambeni prostor odlikuje se modernom, potpuno opremljenom kuhinjom s blagovaonicom, prozracnim dnevnim boravkom te dvjema komfornim spavacim sobama - svaka sa svojom luksuzno uredenom kupaonicom. Na raspolaganju je i dodatni gostinjski toalet. Cijela etaza klimatizirana je, a ugradena je i priprema za podno grijanje za maksimalnu ugodu tijekom cijele godine.

Eksterijer je jednako impresivan : uredena i pomno odrzavana okucnica od 353m2 s privatnim bazenom povrsinom, suncalistem i osiguranim parkirnim mjestom stvara ambijent potpunog odmora i privatnosti. Terase nude prekrasan, nesmetan pogled na more, savrsen za opustanje u svakom trenutku dana.

Svakako dobra nekretnina, vrijedna paznje i investicije.

Grundrisse

Verschaffe dir einen genauen Überblick über die Raumaufteilung.selection_property_house-icon

Bausubstanz und Energie

Möchtest du Details zum Energieverbrauch?info_energy_calculation-icon
  • Baujahr2020
Immowelt logo

Preisdetails

Kaufpreis
750200 €
4.935,53 €/m²
Provision für Käufer
Bitte beachte, das Angebot kann bei Vertragsabschluss die Zahlung einer Provision beinhalten. Weitere Informationen erhältst Du vom Anbieter.

Lage

address-icon
Labin
Der Anbieter hat die genaue Adresse nicht freigegeben

Weitere Informationen

Stichworte Anzahl der Schlafzimmer: 2, Anzahl der Badezimmer: 2, 1 Etagen

Weitere Services

Lust auf eine Besichtigung?
Eine Frage zur Immobilie?
Nachricht hinzufügen
Mit der Nutzung der oben angegebenen Telefonnummer oder durch Klicken auf „Kontaktieren“ akzeptierst Du die Allgemeinen Nutzungsbedingungen, denen Du jederzeit widersprechen kannst. Weitere Informationen zum Datenschutz

Über den Anbieter

Nova cesta 60, 10000 ZAGREB
NEEL CON d.o.o.Dein Kontakt
Online-ID: 26DG4MMVPEHT
Referenznummer: 19586166_0