Version: 8.26.0Navigation überspringen
383.470 €
3 Zimmer  •  123 m²
Immowelt logo

Haus zum Kauf
383470 €
3.118 €/m²
3 Zimmer  •  123 m²

Haus 123m2 zum Kauf - Varazdin, Varazdin

Novogradnja u nizu s privatnim vrtom - funkcionalna obiteljska kuca s dvije kupaonice

Predstavljamo vam moderno projektiranu kucu u nizu, smjestenu na mirnoj i pristupacnoj lokaciji, idealnoj za obitelji. U neposrednoj blizini nalaze se svi kljucni sadrzaji: skola, vrtic, trgovine, ljekarna, posta i gradski centar. 2 parkirna mjesta ispred kuce.

Tehnicki podaci i oprema:

- Gradnja po principu "kljuc u ruke"

- Zavrsetak izgradnje planiran do kraja 2026. godine

- Dvokatnica: prizemlje + kat

- Ravni, neprohodni krov

- Visoka energetska ucinkovitost - razred A+

- Orijentacija: sjever - jug

- Ova nekretnina dio je stambenog niza od sest kuca, a uz nju dolazi i vlastiti vrt povrsine oko 75 m2 - dodatno se obracunava po cijeni od 150 EUR/m2.

Instalacije i materijali:

- Grijanje putem elektricne dizalice topline (u svim prostorijama)

- Hladenje preko klimatizacijskih jedinica

- PVC stolarija u bijeloj boji s troslojnim IZO staklom i ugradenim roletama

- Podovi: kombinacija keramike i parketa

- Ukljucen vanjski spremisni prostor

Fleksibilnost opreme:
Prodavatelj zadrzava pravo izmjene opreme predvidene projektom, ali iskljucivo uz dogovor s kupcem - sve s ciljem maksimalnog uskladivanja s vasim zeljama i potrebama.

Tlocrt i raspored prostorija - vidi prilozeni tlocrt i popis povrsina

PRIZEMLJE:
Natkriveni ulaz, hodnik, WC za goste, spremiste ispod stubista, kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu, vanjsko spremiste.