Freistehendes Haus auf einem Grundstück von 1.362 m² zu verkaufen Das Haus besteht aus einem Erdgeschoss und einem Obergeschoss. Im Erdgeschoss befinden sich ein Aufenthaltsraum mit großem Kamin, ein...
1 / 14
420.000 € 1.050 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
400 m²
Breznicki Hum
ID CODE: VZ3668 Lana Blazevic Agent s licencom Mob: 095/525-7325 Tel: 051 564 890 E-mail: lana.blazevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 12
37.900 € 790 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
48 m²
Breznicki Hum
PRODAJE SE kuca za odmor (vikend kuca) sveukupne povrsine 38,74 m2 s pripadajucim zemljistem povrsine 3428 m2 u mjestu Breznicki Hum nedaleko od izlaza s autoputa Zagreb-Varazdin ...
1 / 12
37.900 € 790 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
48 m²
Breznicki Hum
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Breznički Hum
1 / 9
14.500 € 230 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
63 m²
Visoko
ID CODE: VZ1106 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
799.990 € 1.399 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
572 m²
Hrascina
Zum Verkauf steht eine elegante Villa mit Pool in Novi Marof, mit einer großzügigen Gesamtfläche von 572 m2. Die Wohnfläche erstreckt sich über 276 m2. Dieses moderne Anwesen, im Jahr 2023 erbaut, ko...
1 / 8
185.000 € 989 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
187 m²
Toplicica, Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6346 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 25
650.000 € 1.444 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
450 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ1853 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 2
14.500 € 127 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
1 Zimmer
·
114 m²
·
500 m² Grundstück
Visoko (42225)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Zum Verkauf steht ein Haus mit einem zum Abriss vorgesehenen Nebengebäude auf einer Gesamtfläche von 1...
1 / 25
200.000 € 844 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
237 m²
Breznica, Breznica
Breznica, kuca idealna za nastavak uspjesnog poslovanja, smjestena na ogradenoj parceli povrsine 2.145 m².Kapacitet kuce je do 10 osoba. Sastoji se od tri spavace sobe, dvije kupaonice, velikog dnevn...
1 / 25
Neu
470.000 € 1.492 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
315 m²
Novi Marof
Predstavljamo vam vrhunsku, luksuznu obiteljsku kucu, gradenu 1999. godine prema gradevinskoj dozvoli, potpuno legaliziranu, urednog vlasnistva i bez tereta. Nekretnina se prostire na 315 m2 stambene...
1 / 9
Neu
40.000 € 440 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
91 m²
Novi Marof
Prodaje se kuca povrsine 91 m2 u mjestu Grana, nadomak Novog Marofa. Nekretnina se nalazi uz glavnu cestu, na prostranoj parceli od 1295 m2, s dodatnom pomocnom zgradom od 61 m2 i bunarom u dvoristu....
1 / 25
158.000 € 752 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
210 m²
Maretic, Hrascina, Hrascina
ID CODE: 539 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
1 / 21
Neu
517.000 € 1,36 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
379.405 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ2672 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 22
134.500 € 1.170 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
115 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6502 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 10
379.000 € 1.648 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
230 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6368 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 1
120.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6317 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 17
207.000 € 285 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
727 m²
Pofuki, Gornja Rijeka
Gornja Rijeka, Pofuki, nalazi se povijesna kurija iznimnog sarma i potencijala. Pretpostavlja se da je izgradena 1889. godine, te da je pripadala plemickoj obitelji Erdödy.Godine 2009. obnovljen je k...
1 / 20
400.000 € 2.581 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
155 m²
Jales Breznicki, Breznica
Breznica, Jales Breznicki, prostrana i kvalitetno gradena obiteljska kuca povrsine 155 m², idealna za vece obitelji ili kao investicija.Funkcionalno je rasporedena kroz vise etaza - na polukatu se na...
1 / 21
110.000 € 400 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
275 m²
Novi Marof
Stambeno-Poslovni Objekt na Prodaju - Toplicica Cijena: 110.000 EUR Lokacija: Toplicica, 15 km do Novog Marofa Povrsina: - Stambeno-poslovni objekt: 275 m2 - Parcela: 1439 m2 Opis nekretnine: Na prod...
1 / 13
207.000 € 484 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
428 m²
Gornja Rijeka
ID CODE: ZG74091 Ivan Teri Agent s licencom Mob: 099 737 8427 Tel: 01/647-3011 E-mail: ivan.teri@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
Neu
190.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
190 m²
Novi Marof
Kuca u centru Novog Marofa - 210 m2, garaza, uredena okucnica, mogucnost 2 stambene jedinice Prodaje se kuca u samom centru Novog Marofa, izgradena 1970. godine, smjestena na parceli povrsine 563 m2....
1 / 10
118.000 € 420 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
281 m²
Breznica
ID CODE: VZ2973 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 11
215.000 € 1.886 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
114 m²
Kolarec, Gornja Rijeka
Gornja Rijeka, Kolarec, kuca smjestena na prekrasnom zemljistu povrsine 2205 m² s otvorenim pogledom i mirnim okruzenjem. Kuca tlocrtno iznosi 38 m² te je funkcionalno rasporedena na tri etaze.Prizem...
LABIN d.o.o.
1 / 13
52.000 €
Einfamilienhaus zum Kauf
2 Zimmer
·
1.061 m² Grundstück
Konjscina (49282)
KONJSCINA, GALOVEC, RENOVIERUNGSHAUS IN GUTEM LAGE! Haus in guter Lage in Galovec, Konjscina, renovierungsbedürftig. Das ebene Grundstück ist 1061 m² groß und liegt direkt an der Straße. Das Haus sel...
1 / 5
359.000 € 1.561 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
230 m²
Kljuc, Novi Marof
Novi Marof, Kljuc, useljiva kuca spremna za stanovanje, s uredenim dvoristem te ogradom na daljinsko upravljanje.U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, radna soba, prostrani dnevni boravak povezan s ku...
1 / 11
109.000 € 545 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Kljuc, Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6399 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr