Samobor okolica, Stankovo, moderna kuca na atraktivnoj lokaciji izgradena 2014. godine na zemljistu 904 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog open - space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaon...
1 / 19
324.000 € 1.157 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
280 m²
Jastrebarsko
ID CODE: ZG71767 Nives Ivkovic Asistent u posredovanju Mob: 095/399-5519 Tel: 01/647-3011 E-mail: nives.ivkovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
Neu
78.000 € 765 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
102 m²
Jastrebarsko
ID CODE: VZ2266 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 10
160.000 € 800 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
200 m²
Donji Desinec, Jastrebarsko - Okolica, Jastrebarsko
ID CODE: 570 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 7
160.000 € 1.168 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
137 m²
Jastrebarsko
KUCA PRODAJA, JASTREBARSKO, DONJI DESINEC, 85m2. Samostojeca kuca sa garazom povrsine 35m2. Kuca je razvedena na dvije etaze, prizemlje i kat. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa blag...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Donji Desinec
1 / 10
350.381 € 3.074 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
114 m²
Jastrebarsko
ID CODE: VZ3629 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
Neu
270.000 € 900 €/m²
Haus zum Kauf
12 Zimmer
·
300 m²
Jastrebarsko
PRODAJA, JASTREBARSKO, OBITELJSKA KUCA 300 M2 S OKUCNICOM OD 650 M2 Prosecite nekretninom na linku: https://my.matterport.com/show/?m=tLDsAaHr83A Prodaje se obiteljska kuca koja se sastoji od dva dij...
DOM EKSPERT d.o.o.
1 / 8
347.817 € 3.078 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
113 m²
Jastrebarsko
ID CODE: 3123
LABIN d.o.o.
1 / 28
348.123 €
Reihenmittelhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
49 m² Grundstück
Jastrebarsko
ID CODE: 877
LABIN d.o.o.
1 / 27
363.507 €
Reihenmittelhaus zum Kauf
5 Zimmer
·
149 m² Grundstück
Jastrebarsko
ID CODE: 874
1 / 4
313.500 € 2.750 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
114 m²
Jastrebarsko
We present to you a new residential project, functional and aesthetically attractive dual buildings in a quiet, urban settlement near the center of Jastrebarsko. The house on offer covers 99.30 m2 of...
1 / 10
358.455 € 3.064 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
117 m²
Jastrebarsko
ID CODE: VZ3631 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 4
313.500 € 2.774 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
113 m²
Jastrebarsko
1 / 10
348.122 € 3.054 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
114 m²
Jastrebarsko
ID CODE: VZ3626 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 24
250.000 € 833 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
300 m²
Jastrebarsko
ID CODE: ZG69422 Dogma Zagreb Tel: 01/647-3011 E-mail: zagreb@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 12
590.000 € 1.341 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
440 m²
Jastrebarsko
ID CODE: ZG69274 Jan Radic Agent s licencom Mob: 099/507-8229 Tel: 01/647-3011 E-mail: jan.radic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 10
Neu
313.458 € 2.774 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
113 m²
Jastrebarsko
ID CODE: ZG73835 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 10
351.113 € 3.053 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
115 m²
Jastrebarsko
ID CODE: VZ3630 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
LABIN d.o.o.
1 / 27
347.817 €
Reihenmittelhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
50 m² Grundstück
Jastrebarsko
ID CODE: 872
1 / 17
Neu
50.000 € 893 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
56 m²
Gornji Desinec, Jastrebarsko - Okolica, Jastrebarsko
ID CODE: 1039 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
DOM EKSPERT d.o.o.
1 / 8
347.817 € 3.078 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
113 m²
Jastrebarsko
ID CODE: 3124
LABIN d.o.o.
1 / 28
347.939 €
Reihenmittelhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
73 m² Grundstück
Jastrebarsko
ID CODE: 878
1 / 10
352.502 € 3.065 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
115 m²
Jastrebarsko
ID CODE: VZ3628 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Gewerblicher Anbieter
1 / 23
280.000 € 1.152 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
243 m²
·
689 m² Grundstück
Vlatka Maceka, Klinca Sela
Kuca, prodaja, Donja Zdencina, Klinca Sela, 243,35m2, samostojeca, na parceli od 689m2 , nadomak Zagreba (svega 20minuta automobilom od Arene). Kuca se sastoji od prizemlja i neuredenog potkrovlja. U...
1 / 10
Neu
313.348 € 2.773 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
113 m²
Jastrebarsko
ID CODE: ZG73839 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
DOM EKSPERT d.o.o.
1 / 8
391.163 € 3.056 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
128 m²
Jastrebarsko
ID CODE: 3126
LABIN d.o.o.
1 / 27
347.817 €
Reihenmittelhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
52 m² Grundstück
Jastrebarsko
ID CODE: 871
1 / 25
265.000 € 2.190 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
121 m²
Klinca Sela, Klinca Sela
ID CODE: 637 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 25
280.000 € 2.523 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
111 m²
Klinca Sela, Klinca Sela
ID CODE: 639 Stjepan Lovrentjev Agent s licencom Mob: 091 622 6214 E-mail: s.lovrentjev@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 25
350.381 € 3.074 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
114 m²
Donja Jaska, Jastrebarsko, Jastrebarsko
Haus K20 in Jastrebarsko - modernes Familienhaus mit Garten, Terrasse und zwei Parkplätzen Das Haus K20 mit 99 m² Wohnfläche und 114 m² Gesamtfläche ist die ideale Wahl für Familien, die modernes Des...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?