Okolica Zapresica, Gornja Pusca, izgradena 1991. godine porobetonskom (siporex) konstrukcijom, na zemljistu od 2419 m2.Razvedena je na 3 etaze:Prizemlje: garaza, spremisni prostor, kotlovnica1. kat: ...
1 / 8
60.000 € 36,39 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
1.649 m²
Gornja Pusca, Pusca, Pusca
ID CODE: 722 Borna Rezo Suradnik u procesu obuke Mob: 099 783 5832 E-mail: b.rezo@homefinder.hr www.homefinder.hr
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Gornja Pušća
1 / 5
40.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
40 m²
Zlebec Puscanski, Pusca, Pusca
ID CODE: 4002-13
1 / 35
800.000 € 2.020 €/m²
Villa zum Kauf
3 Zimmer
·
396 m²
·
2.921 m² Grundstück
pusca
villa pusca offers a french-style property in croatia, presenting a blend of refined living and architecture. this villa in pusca occupies a 2,921 m² plot and features a main residence with 396 m² of...
1 / 25
800.000 € 2.020 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
396 m²
Donja Pusca, Pusca (10000)
Donja Pusca, kuca gradena u francuskom stilu izgradena 2000. godine. Smjestena je na parceli velicine 2083 m2 na kojoj se nalazi pomocna gospodarska zgrada i bunar.Sastoji se od prizemlja sa terasama...
1 / 35
1.050.000 € 2.169 €/m²
Villa zum Kauf
3 Zimmer
·
484 m²
·
5.000 m² Grundstück
pusca
villa pusca is a property crafted to exacting standards, anchored in a privileged setting with proximity to zapresic and the equestrian club trajbar. this villa in pusca spans 484 m² across four leve...
1 / 25
1.050.000 € 2.169 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
484 m²
Donja Pusca, Pusca (10000)
Donja Pusca, obiteljska vila povrsine 484 m2 gradena i projektirana prema najvisim standardima s predivno uredenom okucnicom 5000 m2, park koji je ureden do najsitnijih detalja. Vrhunska lokacija, na...
1 / 12
85.000 € 1.393 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
61 m²
Zlebec Goricki, Marija Gorica, Marija Gorica
ID CODE: 2167 Ivan Jurican Visi savjetnik Mob: 099 2611 555 Tel: 01 2229 494 E-mail: ivan@fulir-nekretnine.hr www.fulir-nekretnine.hr
1 / 19
Neu
33.000 € 1.650 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
20 m²
Zapresic
ID CODE: VZ3677 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 7
Neu
120.000 € 1.500 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
80 m²
Pojatno, Zapresic - Okolica, Zapresic
ID CODE: 409 Tin Vurusic Suradnik u procesu obuke Mob: 099 445 0624 E-mail: t.vurusic@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 25
Neu
650.000 € 2.390 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
272 m²
Dubravica
Abgeschiedenes Landhaus mit Pool, Weinkeller & traumhaftem Panoramablick Rozga, 15.723 m pure Idylle In einer Welt, die sich immer schneller dreht, steht dieses Haus still ein Rückzugsort auf ein...
1 / 24
Neu
292.000 € 1.537 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
190 m²
Zapresic
ID CODE: ZG73806 Jan Radic Agent s licencom Mob: 099/507-8229 Tel: 01/647-3011 E-mail: jan.radic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com Tatjana Ceranic Faust Asistent u posredovanju Mob: 097/658-4...
1 / 18
350.000 € 1.400 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
250 m²
Dubravica
ID CODE: ZG71498 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 8
260.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Bistra
ID CODE: ZG72279 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 23
Neu
900.000 € 1.607 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
560 m²
Marija Gorica
ID CODE: ZG73712 Roman Turcic Agent s licencom Mob: 095/557-9337 Tel: 01/211-0039 E-mail: roman.turcic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 5
125.000 € 1.563 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
80 m²
Brdovec
PRODAJA, ZAPRESIC-OKOLICA, DONJI LADUC, ZAGREBACKA. Seosko imanje na parceli od 1172m2 sa samostojecom kucom i pomocnim objektima. Na parceli su prikljucci struje, vode, plina i kanalizacije. Neposre...
1 / 21
Neu
260.000 € 1.605 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
162 m²
Brdovec
ID CODE: ZG87519 Petra Martinko Asistent u posredovanju Mob: 091/457-2777 Tel: 01/211-0039 E-mail: petra.martinko@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 20
58.000 € 1.261 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
46 m²
Kraj Donji, Marija Gorica, Marija Gorica
ID CODE: 69 Ivica Plavsic Agent s licencom Mob: +385 98 940 3898 E-mail: info@kodeksnekretnine.hr www.kodeksnekretnine.hr
1 / 8
260.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Bistra
ID CODE: ZG72286 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 17
Neu
265.000 € 1.216 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
218 m²
Brdovec
PRODAJA, KUCA, BRDOVEC, 218 m2 Prodaje se uredna i odrzavana kuca u Brdovcu, u samom centru naselja. Kuca je prizemnica i prostire se na 104 m2, a sastoji se od prostranog ulaznog prostora i hodnika,...
1 / 5
1.250.000 € 3.125 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
10 Zimmer
·
400 m²
·
2.766 m² Grundstück
Gornja Bistra (10298)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Ein wunderschönes Anwesenin der Gespanschaft Zagreb (Kroatien) innerhalb des Naturparks Medvednica. Da...
1 / 8
260.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Bistra
ID CODE: ZG72288 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 2
49.850 € 779 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
64 m²
Luka
PRODAJA - ZEMLJISTE S OBJEKTOM - ZEJINCI Prodajemo poljoprivredno zemljiste s nedovrsenim objektom u Zejincima. Nalazi se 3 min od zeljeznicke stanice, 15 min od ZET autobusne stanice u Zeincima i 10...
1 / 13
90.000 € 1.034 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
87 m²
Sveti Kriz, Marija Gorica, Marija Gorica
ID CODE: 67 Ivica Plavsic Agent s licencom Mob: +385 98 940 3898 E-mail: info@kodeksnekretnine.hr www.kodeksnekretnine.hr
1 / 21
1.300.000 € 2.889 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
450 m²
Merenjska, Zapresic (10290)
Zapresic, Kalamiri, prodaje se prekrasna obiteljska kuca od 330m2 na odlicnoj lokaciji u rezidencijalnom dijelu Zapresica.Kuca se sastoji od prizemne etaze i kata. U prizemlju se nalazi prostrani dne...
1 / 21
1.300.000 € 2.889 €/m²
Villa zum Kauf
5 Zimmer
·
450 m²
·
1.050 m² Grundstück
zapresic
villa zapresic stands as a contemporary five-bedroom residence, offering 330 m² of interior space on a generous 1,050 m² plot in an established residential enclave. this villa zapresic for sale is de...
1 / 9
260.000 € 2.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
130 m²
Bistra
ID CODE: ZG72285 Sanja Ljubas Asistent u posredovanju Mob: 099/856-0887 Tel: 01/211-0039 E-mail: sanja.ljubas@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 9
188.000 € 2.212 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
85 m²
Prigorje Brdovecko, Brdovec, Brdovec
ID CODE: 4005-21
1 / 15
250.000 € 1.366 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
183 m²
Donji Laduc, Brdovec
Laduc, prekrasna drvena kuca za adaptaciju, idealna za odmor ili iznajmljivanje. Nalazi se na zemljistu od 5.064 m2 s raznim dodatnim mogucnostim gradnje. Razvedena u tri etaze , gradena 1945. godine...
1 / 13
150.000 € 1.154 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
130 m²
Marija Gorica
Na prodaju je samostojeca kuca brutto povrsine 130 m2, izgradena 2008. godine, smjestena u mirnom dijelu Brdovca, u naselju Senkovec.Netto stambene povrsine je 110 m2 od cega je uredeno prizemlje (36...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?