Version: 8.26.0Navigation überspringen

1 Haus zum Kauf in Gornji Kraljevec

Haus zum Kauf 799.990 € 8 Zimmer 572 m² Hrascina
799.990 € 1.399 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
572 m²
Hrascina
Zum Verkauf steht eine elegante Villa mit Pool in Novi Marof, mit einer großzügigen Gesamtfläche von 572 m2. Die Wohnfläche erstreckt sich über 276 m2. Dieses moderne Anwesen, im Jahr 2023 erbaut, ko...
Immowelt logo
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Gornji Kraljevec
Haus zum Kauf 420.000 € 6 Zimmer 400 m² Breznicki Hum
420.000 € 1.050 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
400 m²
Breznicki Hum
ID CODE: VZ3668 Lana Blazevic Agent s licencom Mob: 095/525-7325 Tel: 051 564 890 E-mail: lana.blazevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
DOM EKSPERT d.o.o.
Einfamilienhaus zum Kauf 119.000 € 4 Zimmer 100 m² 1.362 m² Grundstück Breznicki Hum 42225
119.000 € 1.190 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
4 Zimmer
·
100 m²
·
1.362 m² Grundstück
Breznicki Hum (42225)
Freistehendes Haus auf einem Grundstück von 1.362 m² zu verkaufen Das Haus besteht aus einem Erdgeschoss und einem Obergeschoss. Im Erdgeschoss befinden sich ein Aufenthaltsraum mit großem Kamin, ein...
Haus zum Kauf 37.900 € 2 Zimmer 48 m² Breznicki Hum
37.900 € 790 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
48 m²
Breznicki Hum
PRODAJE SE kuca za odmor (vikend kuca) sveukupne povrsine 38,74 m2 s pripadajucim zemljistem povrsine 3428 m2 u mjestu Breznicki Hum nedaleko od izlaza s autoputa Zagreb-Varazdin ...
Haus zum Kauf 470.000 € 4 Zimmer 315 m² Novi Marof
Neu
470.000 € 1.492 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
315 m²
Novi Marof
Predstavljamo vam vrhunsku, luksuznu obiteljsku kucu, gradenu 1999. godine prema gradevinskoj dozvoli, potpuno legaliziranu, urednog vlasnistva i bez tereta. Nekretnina se prostire na 315 m2 stambene...
Haus zum Kauf 185.000 € 5 Zimmer 187 m² Toplicica, Novi Marof Novi Marof
185.000 € 989 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
187 m²
Toplicica, Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6346 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 158.000 € 8 Zimmer 210 m² Maretic, Hrascina Hrascina
158.000 € 752 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
210 m²
Maretic, Hrascina, Hrascina
ID CODE: 539 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 18.000 € 3 Zimmer 70 m² Donja Selnica, Zlatar Zlatar
18.000 € 257 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
70 m²
Donja Selnica, Zlatar, Zlatar
ID CODE: 568 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 37.900 € 2 Zimmer 48 m² Breznicki Hum
37.900 € 790 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
48 m²
Breznicki Hum
Haus zum Kauf 650.000 € 5 Zimmer 450 m² Novi Marof
650.000 € 1.444 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
450 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ1853 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 517.000 € 6 Zimmer 379.405 m² Novi Marof
Neu
517.000 € 1,36 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
379.405 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ2672 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 21.500 € 3 Zimmer 70 m² Petrusevec, Zlatar Zlatar
21.500 € 307 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
70 m²
Petrusevec, Zlatar, Zlatar
ID CODE: 687 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 80.000 € 2 Zimmer 75 m² Klimen, Konjscina Konjscina
80.000 € 1.067 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
75 m²
Klimen, Konjscina, Konjscina
ID CODE: 693 - 1 - 2 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 40.000 € 6 Zimmer 91 m² Novi Marof
Neu
40.000 € 440 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
91 m²
Novi Marof
Prodaje se kuca povrsine 91 m2 u mjestu Grana, nadomak Novog Marofa. Nekretnina se nalazi uz glavnu cestu, na prostranoj parceli od 1295 m2, s dodatnom pomocnom zgradom od 61 m2 i bunarom u dvoristu....
Haus zum Kauf 200.000 € 3 Zimmer 237 m² Breznica Breznica
200.000 € 844 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
237 m²
Breznica, Breznica
Breznica, kuca idealna za nastavak uspjesnog poslovanja, smjestena na ogradenoj parceli povrsine 2.145 m².Kapacitet kuce je do 10 osoba. Sastoji se od tri spavace sobe, dvije kupaonice, velikog dnevn...
Haus zum Kauf 14.500 € 1 Zimmer 63 m² Visoko
14.500 € 230 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
63 m²
Visoko
ID CODE: VZ1106 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
LABIN d.o.o.
Einfamilienhaus zum Kauf 52.000 € 2 Zimmer 1.061 m² Grundstück Konjscina 49282
52.000 €
Einfamilienhaus zum Kauf
2 Zimmer
·
1.061 m² Grundstück
Konjscina (49282)
KONJSCINA, GALOVEC, RENOVIERUNGSHAUS IN GUTEM LAGE! Haus in guter Lage in Galovec, Konjscina, renovierungsbedürftig. Das ebene Grundstück ist 1061 m² groß und liegt direkt an der Straße. Das Haus sel...
Haus zum Kauf 134.500 € 8 Zimmer 115 m² Novi Marof Novi Marof
134.500 € 1.170 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
115 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6502 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 379.000 € 4 Zimmer 230 m² Novi Marof Novi Marof
379.000 € 1.648 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
230 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6368 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 613 8866 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 120.000 € 4 Zimmer 120 m² Novi Marof Novi Marof
120.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Novi Marof, Novi Marof
ID CODE: 6317 Darijo Skoblar, mag.oec. Suradnik u procesu obuke Mob: +385 91 941 9744 E-mail: dskoblar@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
Haus zum Kauf 52.000 € 3 Zimmer 200 m² Belec, Zlatar Zlatar
52.000 € 260 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
200 m²
Belec, Zlatar, Zlatar
ID CODE: 707 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
Haus zum Kauf 110.000 € 9 Zimmer 275 m² Novi Marof
110.000 € 400 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
275 m²
Novi Marof
Stambeno-Poslovni Objekt na Prodaju - Toplicica Cijena: 110.000 EUR Lokacija: Toplicica, 15 km do Novog Marofa Povrsina: - Stambeno-poslovni objekt: 275 m2 - Parcela: 1439 m2 Opis nekretnine: Na prod...
Einfamilienhaus zum Kauf 14.500 € 1 Zimmer 114 m² 500 m² Grundstück Visoko 42225
14.500 € 127 €/m²
Einfamilienhaus zum Kauf
1 Zimmer
·
114 m²
·
500 m² Grundstück
Visoko (42225)
Energieausweis: ZU DIESER IMMOBILIE LIEGT DERZEIT NOCH KEIN ENERGIEAUSWEIS VOR. IN VORBEREITUNG. Zum Verkauf steht ein Haus mit einem zum Abriss vorgesehenen Nebengebäude auf einer Gesamtfläche von 1...
Haus zum Kauf 60.000 € 6 Zimmer 218 m² Zlatar
60.000 € 275 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
218 m²
Zlatar
ID CODE: 1510204 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 190.000 € 3 Zimmer 190 m² Novi Marof
Neu
190.000 € 1.000 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
190 m²
Novi Marof
Kuca u centru Novog Marofa - 210 m2, garaza, uredena okucnica, mogucnost 2 stambene jedinice Prodaje se kuca u samom centru Novog Marofa, izgradena 1970. godine, smjestena na parceli povrsine 563 m2....
Haus zum Kauf 400.000 € 5 Zimmer 155 m² Jales Breznicki Breznica
400.000 € 2.581 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
155 m²
Jales Breznicki, Breznica
Breznica, Jales Breznicki, prostrana i kvalitetno gradena obiteljska kuca povrsine 155 m², idealna za vece obitelji ili kao investicija.Funkcionalno je rasporedena kroz vise etaza - na polukatu se na...
Haus zum Kauf 65.000 € 1 Zimmer 20 m² Novi Marof
65.000 € 3.250 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
20 m²
Novi Marof
ID CODE: VZ2049 Dogma Varazdin Mob: 095/361-3444 Tel: 042/562-017 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 ...
Haus zum Kauf 119.000 € 6 Zimmer 174 m² Konjscina
Neu
119.000 € 684 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
174 m²
Konjscina
ID CODE: 1511003 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 315.000 € 4 Zimmer 104 m² Ivanec
315.000 € 3.029 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
104 m²
Ivanec
ID CODE: VZ3533 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 359.000 € 4 Zimmer 230 m² Kljuc Novi Marof
359.000 € 1.561 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
230 m²
Kljuc, Novi Marof
Novi Marof, Kljuc, useljiva kuca spremna za stanovanje, s uredenim dvoristem te ogradom na daljinsko upravljanje.U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, radna soba, prostrani dnevni boravak povezan s ku...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?