ID CODE: ZG887115 Marko Strenja Asistent u posredovanju Mob: 099/870-0469 Tel: 01/647-3011 E-mail: marko.strenja@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Hum Bistrički
1 / 16
44.000 € 284 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
155 m²
Marija Bistrica
ID CODE: 1512066 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 18
175.000 € 1.167 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
150 m²
Marija Bistrica, Marija Bistrica
ID CODE: 444 Kristian Mikec Direktor Mob: 095 299 9996 E-mail: k.mikec@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 22
Neu
175.000 € 1.167 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
150 m²
Marija Bistrica
ID CODE: 1510254 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 15
85.000 € 243 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
350 m²
Laz Bistricki, Marija Bistrica, Marija Bistrica
ID CODE: 5990 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 6368 026 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 11
Neu
140.000 € 886 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
158 m²
Marija Bistrica
ID CODE: 1510549 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
Neu
575.000 € 2.500 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
230 m²
Marija Bistrica
ID CODE: 1512666 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 20
39.000 € 217 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
180 m²
Sveti Matej, Gornja Stubica, Gornja Stubica
ID CODE: 565 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
1 / 17
52.000 € 722 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
72 m²
Poljanica Bistricka, Marija Bistrica, Marija Bistrica
ID CODE: 6200 CASA BELLA NEKRETNINE d.o.o. Mob: +385 91 6368 026 E-mail: info@casabellanekretnine.hr www.casabellanekretnine.hr
1 / 14
60.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
80 m²
Gornja Stubica
Obiteljska kuca u naselju Podgora stambene povrsine 80 m2 udaljena 1500m od centra Donje Stubice. U prizemlju se nalazi natkrivena terasa, hodnik, kupaona, kuhinja s blagovaonom i dvije spavace sobe....
1 / 14
60.000 € 750 €/m²
Haus zum Kauf
80 m²
Gornja Stubica
1 / 9
Neu
65.000 € 1.512 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
43 m²
Zlatar Bistrica
ID CODE: ZG887132 Marko Strenja Asistent u posredovanju Mob: 099/870-0469 Tel: 01/647-3011 E-mail: marko.strenja@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
Neu
65.000 € 1.444 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
45 m²
Gornja Stubica
ID CODE: 1512507 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 13
52.000 € 722 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
72 m²
Marija Bistrica
ID CODE: 1512741 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
ID CODE: 552 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
1 / 19
68.000 € 453 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
150 m²
Zlatar-Bistrica, Zlatar Bistrica
ID CODE: 706 - 1 - 1 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
1 / 17
80.000 € 870 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
92 m²
Gornja Stubica
ID CODE: 1513271 Petra Martinko Asistent u posredovanju Mob: 091/457-2777 Tel: 01/211-0039 E-mail: petra.martinko@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 25
220.000 € 249 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
885 m²
Sveti Ivan Zelina
ID CODE: VZ3434 Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 5
Neu
35.000 € 74,31 €/m²
Haus zum Kauf
8 Zimmer
·
471 m²
Gornja Stubica
ID CODE: 1510013 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
1 / 25
Neu
200.000 € 760 €/m²
Haus zum Kauf
9 Zimmer
·
263 m²
Gornja Stubica
ID CODE: ZG73846 Jan Radic Agent s licencom Mob: 099/507-8229 Tel: 01/647-3011 E-mail: jan.radic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 17
Neu
290.000 € 1.835 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
158 m²
Sesvete sjever
SESVETE, MORAVCE Naturnahes Haus mit großem Garten und zusätzlichen 84 m In einer ruhigen, grünen Straße in Moravce, unweit von Sesvete, steht ein komplett barrierefreies Haus zum Verkauf. Die Lage b...
1 / 25
Neu
599.000 € 716 €/m²
Haus zum Kauf
12 Zimmer
·
837 m²
Zlatar Bistrica
ID CODE: ZG72751 Drago Palic Agent s licencom Mob: 091/407-0777 Tel: 01/647-3011 E-mail: drago.palic@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 21
Neu
295.000 € 1.903 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
155 m²
Sveti Ivan Zelina
ID CODE: ZG73454 Boris Humski Agent s licencom Mob: 095/355-4664 Tel: 051/271-365 E-mail: boris.humski@dogma-nekretnine.com www.dogma-opatija.com
1 / 22
250.000 € 2.083 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Donja Stubica
Prodaje se potpuno nova kuca u Donjoj Stubici, smjestena u strogom centru mjesta (20 metara od Trga Matije Gupca), na parceli 624m2 velicine. Dostupnost svih bitnih sadrzaja (skola, vrtic, ducan..) s...
1 / 25
Neu
345.000 € 2.875 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
120 m²
Gornja Stubica
ID CODE: 1512331 Boris Humski Agent s licencom Mob: 095/355-4664 Tel: 051/271-365 E-mail: boris.humski@dogma-nekretnine.com www.dogma-opatija.com
1 / 20
29.000 € 580 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
50 m²
Gornja Stubica, Gornja Stubica
ID CODE: 1000 Terra Particula Mob: 098 251 701 Tel: 098 251 701 E-mail: info@tp-nekretnine.hr www.tp-nekretnine.hr
1 / 5
Neu
49.900 € 208 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
240 m²
Zlatar Bistrica
ID CODE: 1509812 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 4
29.000 € 580 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
50 m²
Zlatar Bistrica
ID CODE: ZG71660 Slavko Lez Agent s licencom Mob: 098/988-9886 Tel: 042/562-017 E-mail: slavko.lez@dogma-nekretnine.com www.dogma-zagreb.com
1 / 19
29.500 € 628 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
47 m²
Poznanovec, Bedekovcina, Bedekovcina
ID CODE: 448 Kristian Mikec Direktor Mob: 095 299 9996 E-mail: k.mikec@homefinder.hr www.homefinder.hr
1 / 19
385.000 € 2.750 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
140 m²
Hizakovec, Donja Stubica
Donja Stubica, prekrasna kuca za odmor 140 m2 sa bazenom na parceli od 2000 m2.Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice, 2 spavace sobe, bazena i terase....
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?