Version: 8.26.0Navigation überspringen

2 Häuser zum Kauf in Jalkovec

Haus zum Kauf 285.000 € 5 Zimmer 340 m² Varazdin
285.000 € 838 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
340 m²
Varazdin
Kuca Katnica na Prodaju - Zbelava, blizina Varazdina Cijena: 325.000 EUR Mogucnost zamjene: za trosoban stan ili manju kucicu u blizini Varazdina Lokacija: Zbelava (7 km od Varazdina) Povrsina: - Sta...
Immowelt logo
Haus zum Kauf 39.900 € 2 Zimmer 125 m² Jalkovec Varazdin
39.900 € 319 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
125 m²
Jalkovec, Varazdin
Varazdin, Jalkovec, kuca smjestena na parceli pravilnog oblika.Postojeci objekt zahtijeva vecu renovaciju ili uklanjanjePosebnu vrijednost ovoj nekretnini daje predivno straznje dvoriste okruzeno pri...
Weitere Ergebnisse in der Nähe
Entdecke weitere Ergebnisse in der Umgebung von Jalkovec
Haus zum Kauf 285.000 € 6 Zimmer 339 m² Varazdin
285.000 € 841 €/m²
Haus zum Kauf
6 Zimmer
·
339 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2539 Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 338.000 € 4 Zimmer 234 m² Varazdin
338.000 € 1.444 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
234 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2952 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 290.000 € 5 Zimmer 130 m² Varazdin
290.000 € 2.231 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
130 m²
Varazdin
KUCA U CENTRU GRADA.PRODAJA. Blizina centra, vrtica, osnovnih skola, srednjih skola i vecine fakulteta. Kuca je obnovljena i u rezimu je uhodane djelatnosti iznajmljivanja (do 10 osoba), s mogucnoscu...
Haus zum Kauf 300.000 € 5 Zimmer 250 m² Varazdin
300.000 € 1.200 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
250 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3151 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 Tel: 042/562-017 E-mail: danijel.kukec@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 730.000 € 2 Zimmer 335 m² Varazdin
730.000 € 2.179 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
335 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2068 Dogma Varazdin Mob: 095/361-3444 Tel: 042/562-017 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 ...
Haus zum Kauf 270.000 € 4 Zimmer 250 m² Biskupec Varazdin
270.000 € 1.080 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
250 m²
Biskupec, Varazdin
Varazdin, Biskupec obiteljska kuca smjestena u mirnom i atraktivnom predgradu ukupne povrsine oko 250 m².Kuca se sastoji od prizemlja, kata, visokog potkrovlja i podruma.U prizemlju se nalaze kuhinja...
Haus zum Kauf 170.000 € 4 Zimmer 184 m² Varazdin
170.000 € 924 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
184 m²
Varazdin
Prodaje se etazirana kuca ukupne povrsine 184 m2, rasporedena na vise etaza: podrum, prizemlje, kat i tavan, uz pripadajucu garazu i spremiste. Nekretnina pruza odlican raspored prostorija i puno pot...
Haus zum Kauf 250.000 € 4 Zimmer 216 m² Varazdin
250.000 € 1.157 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
216 m²
Varazdin
ID CODE: VZ466 Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: 099/805-6299 Tel: 042/562-017 E-mail: gizela.mihaljevic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Aurelija Kaniski Agent s licencom Mob: 099...
Haus zum Kauf 94.375 € 10 Zimmer 132 m² Varazdin
94.375 € 715 €/m²
Haus zum Kauf
10 Zimmer
·
132 m²
Varazdin
ID CODE: VZ1833 Iva Florjancic Voditeljica segmenta niskoenergetskih objekata Mob: 098/475-296 Tel: +385 51 341 080 E-mail: iva.florjancic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 339.000 € 4 Zimmer 176 m² Varazdin
339.000 € 1.926 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
176 m²
Varazdin
ID CODE: VZ3515 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 420.000 € 4 Zimmer 178 m² Jalkovecka Varazdin
420.000 € 2.360 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
178 m²
Jalkovecka, Varazdin
Varazdin, Jalkovecka kuca u nizu neto korisne povrsine 178 m².Stambena jedinica prostire se na dvije etaze, aktivnu i mirnu zonu. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik koji vodi u prostrani, otvoreni d...
Haus zum Kauf 420.000 € 3 Zimmer 181 m² Jalkovecka Varazdin
420.000 € 2.320 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
181 m²
Jalkovecka, Varazdin
Varazdin, Jalkovecka, prodaje se moderna kuca prizemnica povrsine 181 m², smjestena na odlicnoj lokaciji u Varazdinu, u blizini VI. osnovne skole i svih vaznih sadrzaja potrebnih za ugodan obiteljski...
Haus zum Kauf 120.125 € 5 Zimmer 169 m² Varazdin
120.125 € 711 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
169 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2740 Iva Florjancic Voditeljica segmenta niskoenergetskih objekata Mob: 098/475-296 Tel: +385 51 341 080 E-mail: iva.florjancic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 270.000 € 1 Zimmer 111 m² Varazdin
270.000 € 2.432 €/m²
Haus zum Kauf
1 Zimmer
·
111 m²
Varazdin
PRILIKA,PRODAJA, KUCA, VARAZDIN , CENTAR, TLOCRTNE POVRSINE 111 m2. Vrlo kvalitetno sagradena i osmisljena kuca uvucena s prometnice u samom centru Varazdina. U gornjem dijelu kuce su 3 spavace sobe ...
Haus zum Kauf 550.000 € 7 Zimmer 138 m² Varazdin
Neu
550.000 € 3.986 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
138 m²
Varazdin
PRODAJA - ATRAKTIVNA LOKACIJA U CENTRU VARAZDINA S GRADEVINSKOM DOZVOLOM I GLAVNIM PROJEKTOM Moderna urbana zgrada s 6 stambenih jedinica Zagrebacka ulica, Varazdin Na prodaju je postojeca kuca sa ze...
Haus zum Kauf 270.000 € 4 Zimmer 250 m² Varazdin
Neu
270.000 € 1.080 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
250 m²
Varazdin
PRODAJA - Obiteljska kuca 250 m2 s garazom i uredenim dvoristem - Biskupec, Varazdin Na prodaju prostrana i potpuno uredena obiteljska kuca povrsine cca 250 m2, smjestena u mirnom i atraktivnom predg...
Haus zum Kauf 255.000 € 3 Zimmer 108 m² Varazdin
255.000 € 2.361 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
108 m²
Varazdin
KUCA ZA ADAPTACIJU ILI RUSENJE, CENTAR VARAZDINA, PRODAJA Kuca sa gospodarskim objektima ukupne povrsine 340 m2 i dvorista 230 m2, za rusenje ili adaptaciju. Mogucnost gradnje obizeljske kuce, viseob...
Haus zum Kauf 180.000 € 4 Zimmer 194 m² Varazdin
180.000 € 928 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
194 m²
Varazdin
ID CODE: 1513032 Dogma Osijek Mob: 099/852-7255 Tel: 051 341 080, 051 341 081, 051 333 407 E-mail: info@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/98...
Haus zum Kauf 270.000 € 4 Zimmer 160 m² Varazdin
270.000 € 1.688 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
160 m²
Varazdin
Das Haus befindet sich an einem der gefragtesten Standorte in der Stadt aufgrund der Nähe zu allen wichtigen Einrichtungen; Schule, Kindergarten, Sporteinrichtungen, Geschäfte, Nähe zum Stadtzentrum....
Haus zum Kauf 279.000 € 4 Zimmer 84 m² Brezje Varazdin
Neu
279.000 € 3.321 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
84 m²
Brezje, Varazdin
Varazdin, Brezje, obiteljska kuca s dva odvojena stana, smjestena na izvrsnoj lokaciji, na zemljistu ukupne povrsine 729 m².Kuca je rasporedena na dvije etaze, pri cemu je svaka uredena kao zasebna s...
Haus zum Kauf 123.000 € 4 Zimmer 173 m² Vidovec
123.000 € 711 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
173 m²
Vidovec
ID CODE: VZ3447 Simona Vlasic Asistent u posredovanju Mob: 098/987-6614 Tel: 042/562-017 E-mail: simona.vlasic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 155.000 € 2 Zimmer 113 m² Varazdin
155.000 € 1.372 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
113 m²
Varazdin
Prodaje se visoka prizemnica povrsine 113 m2 smjestena na parceli od 368 m2, na odlicnoj lokaciji u blizini centra grada. Kuca je gradena 1965. godine, a posljednja adaptacija izvrsena je 2025. godin...
Haus zum Kauf 155.000 € 3 Zimmer 88 m² Bronx, Varazdin Varazdin
155.000 € 1.761 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
88 m²
Bronx, Varazdin, Varazdin
ID CODE: 380 Borna Rezo Suradnik u procesu obuke Mob: 0997835832 E-mail: b.rezo@homefinder.hr www.homefinder.hr
155.000 € 1.761 €/m²
Haus zum Kauf
3 Zimmer
·
88 m²
Bronx, Varazdin, Varazdin
ID CODE: 380 Borna Rezo Suradnik u procesu obuke Mob: 099 783 5832 E-mail: b.rezo@homefinder.hr www.homefinder.hr
Haus zum Kauf 371.100 € 4 Zimmer 123 m² Varazdin
371.100 € 3.017 €/m²
Haus zum Kauf
4 Zimmer
·
123 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2662 Bojana Patekar Asistent u posredovanju Mob: 098/297-777 Tel: 042/562-017 E-mail: bojana.patekar@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com
Haus zum Kauf 155.000 € 2 Zimmer 99 m² Varazdin
155.000 € 1.566 €/m²
Haus zum Kauf
2 Zimmer
·
99 m²
Varazdin
ZU VERKAUFEN, HAUS, BISKUPEC, 99 m Zum Verkauf steht ein Investitionsgrundstück in attraktiver Lage in Varazdin, gelegen in einer Mischzone, die Wohn-, Geschäfts- oder Wohn- und Geschäftsbebauung erm...
Haus zum Kauf 535.000 € 7 Zimmer 290 m² Varazdin
535.000 € 1.845 €/m²
Haus zum Kauf
7 Zimmer
·
290 m²
Varazdin
ID CODE: VZ2512 Verner Sokovic Asistent u posredovanju Mob: 099/196-8698 Tel: 042/562-017 E-mail: verner.sokovic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Gizela Mihaljevic Agent s licencom Mob: ...
Haus zum Kauf 300.000 € 5 Zimmer 144 m² Varazdin
300.000 € 2.083 €/m²
Haus zum Kauf
5 Zimmer
·
144 m²
Varazdin
DOPPELTGEBAEUDE. ZWEI HÄUSER IM ZENTRUM VON VARAZDIN ZUR ADAPTIERUNG. AUSGEZEICHNETE LAGE. Hochwertig gestaltetes und gebautes Haus in solidem Zustand. Im Stadtzentrum mit großer Grünfläche, Garage u...
Wie zufrieden bist du mit dieser Seite (nicht mit den Immobilien selbst)?